سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:45 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- دانشگاه - نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی

تاریخ 16 دی 1396 ساعت 09:17:22
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 032616
نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی
نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی

به گزارش روابط عمومی، نشست صمیمانه اعضای هیأت رییسه دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با اعضای هیأت علمی دانشکده مهندسی شیمی برگزار شد.

در ابتدای این جلسه دکتر غلامرضا باکری رییس دانشکده مهندسی شیمی ضمن تشکر از رییس دانشگاه و اعضای هیأت رییسه به جهت قبول دعوت و با قدردانی از حضور اعضای هیأت علمی دانشکده گفت: مشکل اصلی دانشکده با توجه به این که فضای فیزیکی مستقل ندارد، پراکندگی، مسئله تامین فضای اتاق و آزمایشگاه ها می باشد.

در ادامه مدیران گروه ها و هر یک از اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات و پیشنهاداتشان پرداختند.

در ادامه دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل ضمن تشکر و قدردانی از فعالیت های اعضای هیات علمی دانشکده گفت: برگزاری چنین نشست ها، فرصت مغتنمی برای بهره مندی از پیشنهادات و راهکارها می باشد.

دکتر واثقی امیری ضمن بیان این که مشکلات وجود دارد و اولویت بندی مشکلات مهم است اظهار داشت: ما انتظار داریم تا همه اعضا با توجه به پتانسیل ها، توانمندی ها و محدودیت های موجود، دانشگاه را در حل مشکلات یاری نمایند و علاوه بر آن نسبت به نقد روش ها و پیگیری مطالبات نیز فعال باشند.

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل با تاکید بر این که همواره اولویت بندی مشکلات در کاهش آن تاثیر بسزایی دارد اظهار داشت: عمده ی مسایل مربوط به کمبود فضای فیزیکی است و از راهکارهای حل آن، توسعه فضا و استفاده مشترک به خصوص از فضای آزمایشگاه ها می باشد که دانشگاه به طور جدی در توسعه فضای فیزیکی فعال بوده و گشایش زیادی در فضای فیزیکی مورد بهره برداری ایجاد نموده است؛ اما در مورد استفاده مشترک از فضای موجود بالاخص آزمایشگاه، دانشکده و اعضای هیات علمی باید جدیت داشته و همکاری لازم را داشته باشند.

رییس شورای فرهنگی دانشگاه عدم تفکیک خودی و غیر خودی در زمینه های مختلف ترفیع، ارتقاء، جذب، تبدیل وضعیت، تخصیص بودجه و مدیریت بر اساس مشارکت عمومی و  بهره مندی از خرد جمعی در تصمیم گیری ها و تصمیم سازی ها، توسعه فضای فیزیکی، تدوین شیوه نامه برای تعیین اولویت ها، تخصیص اعتبار برای خرید تجهیزات آزمایشگاهی و ... را از جمله سیاست های دانشگاه عنوان کرد و گفت: دانشگاه متعلق به همه است، همه اعضاء نگاه مسئولانه به مسایل داشته باشند، راهکار ارائه دهند و جایگاه دانشگاه را ارتقاء ببخشند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.