چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:26 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- دانشگاه - متعاقب عقد تفاهم نامه با دانشگاه CIU قبرس در سال 1395 و به منظور عملیاتی نمودن مفاد تفاهم نامه منعقده برگزار شد: دیدار رییس دانشگاه مازندران با معاون

تبلیغات

متعاقب عقد تفاهم نامه با دانشگاه CIU قبرس در سال 1395 و به منظور عملیاتی نمودن مفاد تفاهم نامه منعقده برگزار شد: دیدار رییس دانشگاه مازندران با معاون

تاریخ 21 آبان 1396 ساعت 07:56:51
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 031934
 به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر مجید هاشمی پور معاون امور بین الملل دانشگاه CIU قبرس در روز سه شنبه 16 /08 /96 با دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران دیدار کرد. 
متعاقب عقد تفاهم نامه با دانشگاه CIU قبرس در سال 1395 و به منظور عملیاتی نمودن مفاد تفاهم نامه منعقده برگزار شد:  دیدار رییس دانشگاه مازندران با معاون

 به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، دکتر مجید هاشمی پور معاون امور بین الملل دانشگاه CIU قبرس در روز سه شنبه 16 /08 /96 با دکتر سیدخلاق میرنیا رییس دانشگاه مازندران دیدار کرد. 
       براساس این گزارش، در این نشست که پیرو تفاهم نامه علمی که دانشگاه مازندران در خرداد 1395 با دانشگاه قبرس امضا کرده بود برگزار گردید، دکتر هاشمی پور به نمایندگی از سوی رییس دانشگاه CIU به منظور عملیاتی نمودن مفاد آن حضور داشتند. 
       براساس اعلام دفتر همکاری های علمی بین المللی دانشگاه، با توجه به اینکه که دکتر هاشمی پور استاد ناظر و رابط بین مراجع علمی چند دانشگاه و مرکز تحقیقاتی برتر دنیا نیز هستند، پیشنهاد همکاری با دانشگاه مازندران در زمینه های مختلف از جمله نصب پنل های خورشیدی در اراضی پردیس، مدرسه های تابستانی برای اساتید، فرزندان اساتید و دانشجویان دانشگاه مازندران  و مجله مشترک با دانشگاه مازندران در زمینه ی فنی مهندسی را نیز ارایه دادند.
       لازم به یادآوری است که دکتر ناصر کردانی عضو هیات علمی گروه آموزشی مکانیک دانشکده فنی و مهندسی نیز در این دیدار این هیات را همراهی کردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.