شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:38 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- دانشگاه - آیین افتتاحیه‌ دوره تشکیلاتی"ریحانه‌ انقلاب"(ویژه‌ واحد خواهران بسیج دانشجویی)

تبلیغات

آیین افتتاحیه‌ دوره تشکیلاتی"ریحانه‌ انقلاب"(ویژه‌ واحد خواهران بسیج دانشجویی)

تاریخ 17 شهریور 1396 ساعت 13:00:03
منبع: روابط عمومی دانشگاه مازندران
کد خبر: 031154
        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین افتتاحیه‌ دوره تشکیلاتی"ریحانه‌ انقلاب"(ویژه‌ واحد خواهران بسیج دانشجویی) در سالن همایش دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار گردید.
آیین افتتاحیه‌ دوره تشکیلاتی

        به گزارش روابط عمومی دانشگاه مازندران، آیین افتتاحیه‌ دوره تشکیلاتی"ریحانه‌ انقلاب"(ویژه‌ واحد خواهران بسیج دانشجویی) در سالن همایش دانشکده علوم انسانی و اجتماعی دانشگاه مازندران برگزار گردید.

       بر اساس این گزارش، دکتر حیدر جانعلی زاده، معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران، در این مراسم با تاکید بر لزوم رعایت تقوای الهی توسط همه افراد به ویژه بسیجیان، گفت: اگر ما خود را وارثان فرهنگ ایثار و شهادت و رهرو مکتب شهادت می دانیم، باید بدانیم که آن عزیزان متخلص به صفات بارزی چون اخلاص، توکل، ساده زیستی و صداقت بودند و حسن ظن به مجموعه و همکاران خود داشتند و ما نیز اگر بتوانیم خود را مزین به این صفات نماییم، کار بسیار بزرگی را انجام دهیم.

       معاون فرهنگی و اجتماعی دانشگاه مازندران ادامه داد: این لباس بسیجی امانتی است که در اختیار ما قرار داده شده است و ما باید بکوشیم تا این امانت را به صورت سالم و با رعایت شان و منزلت این نام به دست دیگران بسپاریم.

      یادآور می شود: دوره تشکیلاتی"ریحانه‌ انقلاب"(ویژه‌ واحد خواهران بسیج دانشجویی) در محل سازمان بسیج دانشجویی کشور(سفارت سابق آمریکا) برگزار می گردد. حاضران در دوره، تیم نخبگانی بسیج دانشجویی متشکل از واحد خواهران اعضای مرکزی بسیج دانشجویی، به همراه مسئولان ده‌گانه‌ بسیج خواهران دانشکده ها خواهد بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.