آدینه، 29 دی 96 ساعت 09:12 ب.ظ / Fri, 2018 January 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:39
طلوع خورشید: 07:08
اذان ظهر: 12:08
غروب خورشید: 17:09
اذان مغرب: 17:29

- دانشگاه - مراسم معارفه رییس دانشکده مهندسی مواد و صنایع برگزار شد

تبلیغات
دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل

مراسم معارفه رییس دانشکده مهندسی مواد و صنایع برگزار شد

تاریخ 16 شهریور 1396 ساعت 08:14:01
منبع: روابط عمومی
کد خبر: 031142
مراسم معارفه رییس دانشکده مهندسی مواد و صنایع برگزار شد.
مراسم معارفه رییس دانشکده مهندسی مواد و صنایع برگزار شد

به گزارش روابط عمومی، مراسم معارفه رییس دانشکده مهندسی مواد و صنایع با حضور رییس دانشگاه، معاونین، رییس دانشکده مهندسی مکانیک و اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی مواد و صنایع برگزار شد.

دکتر جواد واثقی امیری رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی در این مراسم با عرض خیر مقدم و تبریک اعیاد قربان و غدیر گفت: این جلسه، جلسه مبارکی است و آرزوی هر دانشگاهی توسعه ساختاری دانشکده هایش می باشد.

دکتر واثقی امیری گفت: با توجه به روند مناسب حرکتی دانشگاه در زمینه های علمی، آموزشی، فرهنگی و پژوهشی و به همت والای دانشگاهیان روز به روز شاهد رشد و موفقیت دانشگاه هستیم و امیدواریم که این توسعه ها متناسب با نیاز جامعه بهتر و سریع تر از قبل ادامه یابد.

رییس دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل گفت: همواره محدودیت هایی در سیستم وجود دارد، لذا نباید مأیوس شویم و دست از فعالیت و پیگیری بکشیم بلکه باید در راستای حل مشکلات و رفع محدودیت ها وکمبودها قدم برداریم و تلاش کنیم.

دکتر واثقی امیری از رییس دانشکده مهندسی مکانیک، اساتید و مدیران گروه های مهندسی مواد و صنایع به جهت ارتقای سطح گروه با فعالیت های علمی شان تشکر و قدردانی نمود.

وی همچنین از دکتر سلمان نوروزی به جهت قبول مسئولیت تشکر نمود و گفت: امیدواریم با بهره گیری از تجربیات ارزشمند سوابق مدیریتی تان و همکاری اعضای دانشکده در پیشبرد اهداف موفق و مؤید باشید.

در ادامه دکتر سلمان نوروزی از حسن اعتماد رییس دانشگاه و اعضای هیات علمی دانشکده مهندسی صنایع و مواد تشکر و قدردانی نمود و گفت: امروز دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل علی رغم این که از لحاظ دستاوردها و موفقیت های علمی پژوهشی جزء دانشگاه های برتر کشور است از لحاظ سازمانی و ساختاری نیز مهم و مطرح است و به سمت تبدیل شدن به دانشگاه صنعتی جامع گام برمی دارد.

سپس حجت الاسلام و المسلمین حسینی مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه صنعتی نوشیروانی بابل در این مراسم گفت: مایه مباهات است که شاهد پیشرفت های علمی، پژوهشی و توسعه ساختاری دانشکده ها هستیم.

حجت الاسلام و المسلمین حسینی تاکید کرد: دانشگاه با جوانانی سروکار دارد که مدیریت کشور در آینده به دست آن ها سپرده می شود لذا باید علاوه بر تربیت علمی آنان به تربیت اخلاقی و انسانی شان نیز توجه داشته باشیم.

 مسئول نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه اظهار داشت: در دنیای امروز با بحران اخلاق روبرو هستیم، به همان اندازه که تکنولوژی رشد می کند باید رشد اخلاقی نیز ارتقا یابد. ذات تکنولوژی بد نیست؛ عدم توجه به اخلاق بد است.

در ادامه هر یک از اعضای حاضر در جلسه به ارائه نقطه نظرات شان پرداختند و این مراسم با اعطای حکم به دکتر سلمان نوروزی به پایان رسید.
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.