شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 06:07 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- عمومی - پیام نوروزی مجمع نمایندگان استان مازندران: مردم شریف مازندران شایسته خدمات بیشتری هستند

تبلیغات

پیام نوروزی مجمع نمایندگان استان مازندران: مردم شریف مازندران شایسته خدمات بیشتری هستند

تاریخ 29 اسفند 1396 ساعت 20:45:48
کد خبر: 033420
پیام نوروزی مجمع نمایندگان استان مازندران:مردم شریف مازندران شایسته خدمات بیشتری هستند
پیام نوروزی مجمع نمایندگان استان مازندران: مردم شریف مازندران شایسته خدمات بیشتری هستند

به گزارش خبر مازندران، مجمع نمایندگان استان مازندران در پیامی بمناسبت آغاز سال نو مردم شریف مازندران را شایسته خدمات بیشتری دانستند.

متن پیام مجمع نمایندگان استان مازندران:

صمیمانه فرارسیدن نوروز باستانی را به ملت شریف ایران و به خصوص اهالی ولایتمدار دیارعلویان و مردم مهمان نواز مازندران تبریک و شادباش می گوییم و از درگاه مدبر هستی سالی سرشار از برکت ، معنویت ،سلامتی و شادی برای همگان خواستاریم.
بهار تجلی قدرت لایزال الهی و نوروز نشانه بارز تمدن غنی ایرانیان فرصت مغتنمی برای نو اندیشی و تجدید حیات بوده و سنت نیکوی ایرانیان درپاسداشت نوروز با برگزاری جشن و شادی دربهار نشانه تحول خواهی و همراهی با دگرگونی طبیعیت می باشد.
تقارن سال جدید شمسی با ماه رجب المرجب و سالروز شهادت امام هادی علیه السلام و میلاد گهربار حضرت علی علیه السلام نوید بخش شاگردی سیره هادوی و مکتب علوی در پرتو عنایات خداوندی خواهد بود.
اگرچه درسال 96 مصیبت های سنگینی چون زلزله کرمانشاه، آتش سوزی کشتی سانچی ، سقوط هواپیما ،حوادث تلخ جاده ای یا بیماری رخت عزا بر قامت بسیاری از خانواده های ایرانی پوشانده است اما همه مامور به صبر دربرابر مشیت الهی ، تدبیر و تلاش برای کاستن حوادث و حفظ سلامتی هموطنان و ادامه خیرخواهی برای کاهش آلام آسیب دیدگان هستیم و ضمن درخواست علو درجات برای جان باختگان، صبر برای بازماندگان را از درگاه خداوند سبحان آروز می کنیم.
خوشبختانه درسال 96 کشور توفیقات و دستآوردهای امید بخشی در عرصه های سیاسی، اجتماعی و اقتصادی داشته است که انشاالله در سال جدید با قوت بیشتری تداوم یابد.
اعضای مجمع نمایندگان استان مازندران با درک عمیق ازجایگاه و شان مردم شریف مازندران تلاش می نماید چون گذشته پیگیرخواسته ها، مطالبات و استیفای حقوق شان باشند و دراین راه خطیر به همراهی همه نهادها محتاجیم.
رجاء واثق داریم برای شکوفایی استان مازندران نیازمند همگرایی و کارآمدی همه دلسوزان به سرزمین مادری هستیم و دراین راه همه سعی و توان خود را بسیج نموده و همواره پشتیبان خادمان مردم هستیم و درسال جدید نیز با تعامل سازنده با دولت و سایر نهادها و ایفای دقیق تر رسالت نظارتی قدم های استواری را برای توسعه استان خواهیم گرفت.
نمایندگان مازندران در مجلس شورای اسلامی پیشاپیش ضمن قدردانی از تلاش های خداپسندانه ارگان ها و نهادهای عمومی ، امدادی، انتظامی ، مدنی، خدماتی ، درمانی و رسانه ای و بخش خصوصی که درایام نوروز وقبل از آن خدمت رسانی می نمایند از دستگاه های اجرایی انتظاردارند همه تمهیدات لازم را برای آسایش ، رفاه و امنیت مسافران ، مهمانان نوروزی و آحاد مردم فراهم کنند تا خاطره ای خوش از عید نوروز برای همگان ثبت گردد.
در آستانه عید باستانی نوروز جادارد ضمن گرامی داشت یاد امام راحل مقام شامخ شهدای گرانقدر که امنیت و آرامش جامعه مرهون مجاهدت های آنان است را ارج نهیم.
انشالله درسال جدید شمسی در ظل توجهات حضرت ولی عصر عج الله ، رهبری داهیانه مقام معظم رهبری و تدبیر کارگزاران نظام اسلامی و مشارکت فعالانه مردم خدمات شایسته و بهتری برای ملت ایران اسلامی درراستای اقتصاد مقاومتی و عدالت اجتماعی مقدر گردد و با اعتبارات خوبی که در بودجه سال 97 به تصویب به مجلس شورای اسلامی رسید موجبات ارتقای عدالت اجتماعی و تحول درفضای کسب وکار ، شکوفایی تولید و اشتغال و نشاط جوانان فراهم شود.


مجمع نمایندگان استان مازندران
نوروز سال 1397

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.