چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:34 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- عمومی - تقدیر رییس مجمع نمایندگان مازندران از دست اندرکاران و زائران پیاده روی اربعین حسینی

تبلیغات

تقدیر رییس مجمع نمایندگان مازندران از دست اندرکاران و زائران پیاده روی اربعین حسینی

تاریخ 21 آبان 1396 ساعت 13:06:45
کد خبر: 031943
تقدیر رییس مجمع نمایندگان مازندران از حامیان ، دست اندرکاران و زائران پیاده روی اربعین حسینی

حسین نیازآذری رییس مجمع نمایندگان استان مازندران از مجموعه دست اندرکاران حمایت کننده برگزاری پیاده روی با شکوه اربعین حسینی تشکر و قدردانی نمود و مدیریت این رویداد عظیم جهانی را کاری انقلابی و جهادی دانست. 

نماینده بابل در مجلس شورای اسلامی با بی نظیر خواندن حماسه اربعین حسینی، برنامه ریزی، پشتیبانی ، امنیت و مدیریت انتظامی این رویداد جهانی را شایسته تجلیل و تکریم اعلام کرد و خدمات جهادی مردم و نهادهای اداری برگزار کننده را درس آموز دانست.
عضو هیات رییسه کمیسون عمران مجلس شورای اسلامی مشارکت بی سابقه عاشقان حسینی در برپایی موکب ها، خدمات مختلف فرهنگی، درمانی و انجام فعالیت های فرهنگی را نمونه کارجهادی و اقدام متعهدانه توصیف کرد و افزود: پیاده روی با شکوه اربعین در امتداد نهضت عاشورا است وبرای جهانیان پیام های معناداری به همراه دارد. وی پیام حماسه اربعین را پایداری، مقاومت ، ایثار و همبستگی برشمرد.


دبیر کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی با تاکید براینکه کلیه فعالیت های اجرایی، فرهنگی و مدیریتی حماسه پیاده روی اربعین حسینی باید مستندسازی، عارضه یابی و تجزیه و تحلیل شود خاطرنشان ساخت: مدیریت رفت و برگشت نزدیک به سه میلیون زائردر یک بازه زمانی کوتاه در شرایط حساس منطقه ای نشان از توان بالای دست اندرکاران ذیربط دارد وضرورت دارد برای سالهای بعد برنامه های راهبردی قوی تری تدوین و طراحی گردد.


نیازآذری گفت به نمایندگی از طرف مردم ولایی استان علوی تبار مازندران از فضلا و مبلغان، دولت و دستگاه های اجرایی، نیروهای نظامی و انتظامی و امنیتی و قضایی، رسانه های گروهی و صدواسیما، شبکه حمل و نقل ، هلال احمر و تلاشگران حوزه درمان و همه کسانی که عاشقانه در برپایی حماسه باشکوه اربعین نقش آفرینی نمودند قدردانی می نمایم.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.