شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 18:11 ق.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- شهرداری‌ها - اجرای طرح اهدای کتاب توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رامسر به کتابخانه های شهر در هفته کتاب و کتابخوانی

تبلیغات

اجرای طرح اهدای کتاب توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رامسر به کتابخانه های شهر در هفته کتاب و کتابخوانی

تاریخ 22 آبان 1396 ساعت 15:09:51
منبع: روابط عمومی شهرداری رامسر
کد خبر: 031960
به مناسبت هفته کتاب و کتابخوانی شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رامسر  با حضور در کتابخانه احمد نژاد  با تبریک هفته کتاب و کتابخوانی و ضمن قدردانی از تلاش‎های صورت گرفته در این حوزه ، 100 جلد کتاب با عنوان‎های مختلف به این کتابخانه اهدا کردند
اجرای طرح اهدای کتاب توسط شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر رامسر به کتابخانه های شهر در هفته کتاب و کتابخوانی

شهردار رامسر  در این دیدار بیان داشتند: گسترش مشارکت همگانی در حمایت از کتابخانه های عمومی ، احساس تعلق خاطر و ارتباط خانواده ها به ویژه نسل جوان با کتابخانه های عمومی، استفاده عموم مردم از کتابهای مفید و ترویج سنّت حسنه اهدای کتاب از اهداف این طرح در این هفته می باشد.

شهردار رامسر افزود: کتاب نقش مهم و بسزایی در ارتقاء فرهنگ جامعه دارد از این رو توجه به گسترش فرهنگ کتاب و کتابخوانی در این شهر از دغدغه‌های مسئولان و تیم مدیریت شهری است و  در کنار توسعه، عمران و آبادانی شهر رامسر باید به مسائل فرهنگی و اجتماعی توجه ویژه داشت .

در ادامه این دیدار رئیس شورای اسلامی شهر رامسر ضمن تبریک این هفته و خداقوت به کتابداران شهرستان گفت : فرهنگسازی برای اهدای کتاب ، یکی از بهترین روش ها برای ارتقای سطح مطالعه و ترویج فرهنگ کتابخوانی است .

دکتر هادی حلاجیان در این مراسم با اشاره به اهمیت کتاب و کتاب‎خوانی اظهار داشت: در این حوزه باید براساس ترویج فرهنگ کتابخوانی در کودکان و نوجوانان برنامه‎ریزی کرد تا این فرهنگ در بزرگسالی به عادت تبدیل شود.

وی افزود: ارتقای دانش و آگاهی بر مبنای مطالعه می‎تواند جوامع را از بسیاری معضلات اجتماعی و فرهنگی مصون دارد.


در پایان شهردار و رئیس شورای اسلامی شهر  و مدیر روابط عمومی شهرداری رامسر با تمدید عضویت در کتابخانه  از بخش های مختلف کتابخانه بازدید نمودند.

 

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.