چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:29 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- شهرداری‌ها - بازدید شهردار رامسر به همراه معاونت و مدیران شهرداری از مرکز مانیتورینگ پایش تصویری و واحد نقلیه و خدمات موتوری

تبلیغات

بازدید شهردار رامسر به همراه معاونت و مدیران شهرداری از مرکز مانیتورینگ پایش تصویری و واحد نقلیه و خدمات موتوری

تاریخ 22 آبان 1396 ساعت 15:08:18
منبع: روابط عمومی شهرداری رامسر
کد خبر: 031959
مظاهر باقر سلیمی شهردار رامسر صبح امروز از مرکز مانیتورینگ پایش تصویری و واحد نقلیه و خدمات موتوری شهرداری رامسر بازدید نمودند.

شهردار رامسر در این دیدار با توجه به اهمیت این پروژه  تاکید بر تسریع در کار و بهره برداری جهت تحویل پروژه داشتند و  موضوع راه اندازی سیستم های پایش تصویری شهری مورد بررسی قرار گرفت.

در ادامه باقر سلیمی شهردار رامسر ضمن دیدار با کارکنان امور نقلیه و موتوری شهرداری رامسر در جریان مشکلات و درخواست های آنان قرار گرفت.

شهردار رامسر در این دیدار، امور نقلیه و موتوری را از مهمترین واحدهای شهرداری در خدمت رسانی به شهروندان دانست و گفت: باید بکوشیم تا با مراقبت و استفاده صحیح از امکانات موتوری شهرداری، ضمن کاهش هزینه های سنگین تعمیرات، در ارائه خدمات به موقع به همشهریان موفق باشیم.

محمود مرادیان مسئول امور نقلیه و موتوری شهرداری رامسر نیز با تشکر از حضور دلگرم کننده و امید بخش شهردار در این واحد خواستار برطرف شدن برخی مشکلات جهت بهبود خدمات امور نقلیه شد.

وی گفت: کارکنان امور نقلیه و ترابری شهرداری را نیروهایی کارآمد و تلاش گر دانست که به صورت شبانه روزی در حال خدمت رسانی به شهروندان و رفع مشکلات تاسیسات شهری هستند.

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.