شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 06:09 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - عزم جدی برای احیاء مجدد کارخانه نساجی مازندران

تبلیغات

عزم جدی برای احیاء مجدد کارخانه نساجی مازندران

تاریخ 11 تیر 1393 ساعت 12:49:08
کد خبر: 000645
در جلسه ای با حضور دکتر علی احسانی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران، مشکلات کارخانه نساجی مازندران بررسی شد
عزم جدی برای احیاء مجدد کارخانه نساجی مازندران

در جلسه ای با حضور دکتر علی احسانی معاون برنامه ریزی و اشتغال استانداری مازندران، مشکلات کارخانه نساجی مازندران بررسی شد. به گزارش روابط عمومی استانداری مازندران، احسانی در این جلسه احداث کارخانجات جدید، حمایت از ساخت کارگاههای تولیدی و مدد رساندن به واحدهای تولیدی که بنا به دلایلی دچار توقف شده اند را از ملزومات ایجاد اشتغال و بهره وری در استان دانست.

وی افزود: کاستی هایی در زمینه های مختلف مدیریتی استان وجود دارد که باید با دوراندیشی و درایت مدبرانه و عملکردی روشن نسبت به شناسایی آنها و بر طرف نمودن مشکلات اقدام عملی صورت گیرد . معاون برنامه ریزی و اشتغال استاندار مازندران توسعه سرمایه گذاری با رویکرد توجه ویژه به بخش خصوصی را در ایجاد اشتغال پایدار مهم ارزیابی و تصریح کرد: نساجی مازندران از جمله کارخانجات استان در طول سالهای گذشته محسوب می شد که متأسفانه به دلیل مدیریت نامطلوب و کمبود نقدینگی دچار مشکلات عدیده شد اما خوشبختانه با حمایت بخش خصوصی و سرمایه گذاری های انجام شده توفیقات شایان توجهی در زمینه احیاء مجدد آن به دست آمده است.

وی درصد اشتغالزایی در واحد های مختلف نساجی را نیز مدنظر قرار داد و اذعان کرد: با حذف شدن هر یک از کارخانجات و شرکت های استان از چرخه تولید نه تنها به بدنه توسعه استان ، لطمات جبران ناپذیری وارد می شود بلکه آمار اشتغال نیز کاهش یافته و شاهد بیکاری خیل عظیمی از جوانان خواهیم بود.

وی توجیه کارفرمایان سرمایه گذار و حمایت های مالی را از زمره امور اساسی در جهت جلوگیری از ورشکستگی و افزایش بدهی های کلان کارخانجات و واحدهای تولیدی دانست. شایان ذکر است در این جلسه رئیس خانه صنعت،معدن و تجارت ، فرماندار شهرستان قائمشهر و مسئولین کارخانه نساجی مازندران نیز به بیان عملکرد و نقطه نظرات خویش پرداخته و خواستار حمایت های دولت شدند تا بار دیگر نساجی مازندران بتواند در عرصه تولید و اشتغال استان ایفای نقش نماید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.