شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 05:55 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - همه توان و تمرکزم معطوف به کار شورایی است+قصد شرکت در انتخابات دیگری ندارم

تبلیغات
دکتر کوروش یوسفی در جمع فرهنگیان:

همه توان و تمرکزم معطوف به کار شورایی است+قصد شرکت در انتخابات دیگری ندارم

تاریخ 28 فروردین 1397 ساعت 08:00:58
کد خبر: 033598
دکتر کوروش یوسفی در جمع فرهنگیان:همه توان و تمرکزم معطوف به کار شورایی است/ قصد شرکت در انتخابات دیگری ندارم
همه توان و تمرکزم معطوف به کار شورایی است+قصد شرکت در انتخابات دیگری ندارم

 

 به گزارش خبر مازندارن دکترکوروش یوسفی منتخب مردم ساری در شورای اسلامی شهر گفت: همشهریان عزیز ساروی ام بر ای بار دوم به بنده اعتماد کرده و وظیفه خطیر نمایندگی شان را بر دوشم نهادند و بنده هم پاسخگویی شایسته و بایسته به این اعتماد را تکلیف خود میدانم و برای ادای ان از هیچ کوششی فروگدار نیستم.


یوسفی که در جمع فرهنگیان سخن می گفت تاکید کرد : به نمایندگی مردم شایسته ساری در نهاد شورا میبالم و بنابراین تمام توان و تلاشم را بطور جدی معطوف و مصروف انجام کار شورایی نموده قصد شرکت در هیچ انتخابات دیگری را ندارم.

#رئیس_کمیسیون_فرهنگی_شورا_شهر_ساری که در استانه روز معلم در اجتماع فرهنگیان حضور یافته بود خاطرنشان کرد : من بعنوان عضو فرهنگی شورای شهر در عینحال این افتخار را دارم که همکاران عزیز فرهنگی ام را در پارلمان شهری نمایندگی میکنم و از این جهت نیز وظیفه و رسالت بزرگی برای خویش قایلم.

وی نقش بنیادی فرهنگ در توسعه جوامع را مورد توجه قرار داد و اظهار داشت : فرهنگیان عزیز سهم بسزایی در اعتلای جامعه ایفا می کنند و انتظار این است که متناسب با این نقش پررنگ و پرزحمت به مطالبات انان توجه شود.


نماینده مردم ساری در شورای اسلامی شهر با اشاره به منزلت بالای فرهنگیان خصوصا معلمان تصریح کرد : با عنایت به اینکه تمامی زوایای جامعه از نقش افرینی معلمان عزیز بهره مند و متاتر است بنظر میرسد حفظ و اعتلای منزلت این قشر فرهیخته یک وظیفه عمومی هست و بالطبع متولیان امور در کانونهای تصمیم گیری و اجرایی در این راستا وظایف سنگینتری دارند.


یوسفی با اشاره به اهتمام کمیسیون فرهنگی شورا در حوزه فعالیتهای فرهنگی و توجه به نیازهای فعالان این حوزه خواستار توجه جدی همه دستگاههای فرهنگی به این امر مهم شد.
وی ابراز امیدواری کرد به برکت خون پاک همه فرهنگیان و معلمان شهید خصوصا بزرگ معلم انقلاب شهید مطهری شاهد اعتلای روزافزون جایگاه فرهنگیان باشیم.


Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.