چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:31 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- استانداری - ضرورت تلاش برای تحقق سهم بانوان در مناصب عالی مدیریتی

تبلیغات
استاندار مازندران در نشست با نمایندگان تشکل های مردم نهاد و کارآفرینان مازندران خبر داد

ضرورت تلاش برای تحقق سهم بانوان در مناصب عالی مدیریتی

تاریخ 02 آبان 1396 ساعت 09:22:57
کد خبر: 031715
ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در نشست با نمایندگان تشکل های مردم نهاد و کارآفرینان مازندران که با حضور معاون رییس جمهور در امور زنان و خانواده برگزار شد، با اشاره به این که پذیرفته شدگان دختر مازندرانی در کنکور سراسری بیش از پسران است، تاکید کرد: حضور زنان در مراکز دانش بنیان و شتاب باید توسعه یابد.
ضرورت تلاش برای تحقق سهم بانوان در مناصب عالی مدیریتی

به گزارش روابط عمومی استانداری،استاندار مازندران با بیان این که زنان از توانمندی خوبی برای ایفای نقش های مدیریتی برخوردارند، گفت: با عنایت به سیاست ابلاغی ریاست محترم جمهوری و سیاستهای دولت تدبیر و امید باید زمینه بکارگیری 30 درصدی زنان در مناصب عالی مدیریتی در 4 سال آینده باید محقق شود.
ربیع فلاح با اعلام این که نرخ بیکاری استان در تابستان سال گذشته 10.8 درصد بوده است، عنوان کرد: این نرخ در تابستان امسال به 5 / 9 درصد کاهش یافته است.
مقام عالی دولت در مازندران، بر ضرورت کنترل آسیب های اجتماعی اشاره کرد و با بیان این که در مازندران برنامع جامع مبارزه با آسیب های اجتماعی با قوت در حال اجراست، افزود: تقویت تولید و اشتغال برنامه محوری استان در سال جاری است و باید همه دستگاه های اجرایی و فرمانداری ها برای تحقق منویات مقام معظم رهبری بطور مجدانه اهتمام نمایند.

 

وی با بیان این که با برنامه ریزی و پیگیری های انجام شده اقدامات بسیار خوبی برای کنترل آسیب های اجتماعی در استان صورت گرفته تصریح کرد: در 7 ماه نخست سال 96 آمار طلاق در استان به میزان 8 درصد کاهش یافته است.
وی در پایان تاکید کرد : حل مشکلات و معضلات جامعه بدون مشارکت و همکاری مردم و تشکلهای مردم نهاد ممکن نبوده و می بایست از ظرفیت تشکلهای مردم نهاد و بخش خصوصی برای حل مشکلات اقتصادی و اجتماعی بیشتر استفاده نمود.

 

 کاهش 8 درصدی طلاق در 7 ماه اول سال 96 /ضرورت تلاش برای تحقق سهم بانوان در مناصب عالی مدیریتی
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.