چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:19 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- استانداری - تولید محتوا برای ترویج نماز در فضای مجازی، متناسب با ذائقه جامعه باشد

تبلیغات
یونسی، در جلسه ستاد اقامه نماز استان؛

تولید محتوا برای ترویج نماز در فضای مجازی، متناسب با ذائقه جامعه باشد

تاریخ 27 مهر 1396 ساعت 09:14:37
کد خبر: 031645
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در این جلسه که به منظور انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان با موضوع " نماز و فضای مجازی " برگزار شد، تصریح نمود: برنامه های مرتبط با ترویج اقانمه نماز، فراگیر و بنحوی باشد که روح پرستش خداوند در همه اقشار جامعه دمیده شود / تولید محتوا…
تولید محتوا برای ترویج نماز در فضای مجازی، متناسب با ذائقه جامعه باشد

به گزارش روابط عمومی استانداری، علیرضا یونسی رستمی، معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران در جلسه ستاد اقامه نماز استان که به منظور انجام هماهنگی های لازم برای برگزاری اجلاس سراسری نماز در استان با موضوع " نماز و فضای مجازی " برگزار شد، با اشاره به این که نماز، عالی ترین شکل حضور بنده در برابر خداوند سبحان و زیباترین جلوه پرستش خداوند قادر متعال است، تصریح نمود: برنامه های مرتبط با ترویج اقانمه نماز، فراگیر و بنحوی باشد که روح پرستش خداوند در همه اقشار جامعه دمیده شود.
معاون استاندار، سلامت روحی و معنوی فرد و جامعه را در گرو اجرای فریضه نماز دانست و یاد آور شد: با توجه به بهره گیری و ارتباط گسترده جامعه بویژه نسل جوان از فضای مجازی، استفاده از این ظرفیت با رویکرد جریان سازی فرهنگی و تبلیغی، ایجاد نهضت تولید محتوا و نشر آثار مربوط به نماز یک ضرورت است.
وی استفاده از ابزار هنر فاخر برای تاثیر گذاری عمیق در جان و روح مخاطب را لازم دانست و خاطر نشان ساخت: تولید محتوا برای ترویج نماز در فضای مجازی، متناسب با ذائقه جامعه باشد بنحوی که همگان بتوانند از محتویات تولید شده به نحو بایسته استفاده کنند.
یونسی بر تشکیل ستاد فرعی اجلاس سراسری نماز در شهرستان ها و بهره گیری از ظرفیت فرمانداران، بخشداران و دهیاران تاکید کرد و گفت: طرح جامع گسترش معنویت با محوریت نماز و برنامه های تکمیلی فرهنگی تدوین شود.
وی با اشاره به این که امور فرهنگی باید در دراز مدت و بصورت جریانی مداوم پیگیری شود و از کار جزیره ای در این راستا پرهیز گردد، افزود: از توانمندی نخبگان، دانشگاهیان، صاحب نظران و متخصصان حوزه های مختلف برای ترویج نماز در جامعه بویژه با استفاده از فضای مجازی استفاده مطلوب صورت گیرد.
معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران، با اشاره به گردشگر پذیر بودن مازندران، بر تولید محتوا و تمهید زمینه لازم برای برخورداری مسافران برای استفاده از فضای مجازی در راستای ترویج فرهنگ اقامه نماز تاکید کرد.
یونسی گفت: انسانِ نماز گزار در برابر آسیب های اجتماعی مصون تر و مقاوم تر است و باید در تولید محتوا برای فضای مجازی به نقش نماز در کاهش آسیب های اجتماعی توجه شود.
در آغاز این جلسه حجت الاسلام والمسلمین ابراهیمی، مشاور استاندار و مسئول ستاد اقامه نماز استان، گزارشی از اقدامات صورت گرفته و برنامه های اجلاس سراسری نماز در استان ارایه نمود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.