شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:24 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- استانداری - موافقت شورای آموزش و پرورش استان با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان

تبلیغات
با حضور استاندار مازندران صورت گرفت:

موافقت شورای آموزش و پرورش استان با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان

تاریخ 23 شهریور 1396 ساعت 09:34:19
کد خبر: 031192
مقام عالی دولت در مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به این که باشگاه دانش پژوهان جوان در سال 96 در استان راه اندازی می شود، اظهار داشت: این باشگاه در همه شهرستان ها، نیازسنجی، امکان سنجی و راه اندازی شود.  
موافقت شورای آموزش و پرورش استان با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان

به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در جلسه شورای آموزش و پرورش استان اجرای طرح کیفیت بخشی فعالیت های مدارس استعدادهای درخشان در استان را کاری ارزشمند در راستای شناسایی و تربیت نیروهای کارآمد ارزیابی نمود و گفت: ظرفیت منابع انسانی مازندران فراتر از حد شناسایی شده است و گزارشی از وضعیت این طرح تهیه و اجرای آن در تک تک شهرستان های استان صورت گیرد.

 

رییس شورای آموزش و پرورش استان، با اشاره به این که شناسایی استعدادهای درخشان ضرورتا در گرو امکانات و اعتبارات مالی نیست و باید در همه نقاط استان پیگیری شود، افزود: نقش والدین و انجمن اولیا در فعالیت های آموزش و پرورش بسیار جدی است و باید از این ظرفیت و توان علمی پژوهشگران و صاحب نظران برای اجرای طرح کیفیت بخشی فعالیت های مدارس استعدادهای درخشان استفاده شود.

استاندار مازندران در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به این که باشگاه دانش پژوهان جوان در سال 96 در استان راه اندازی می شود، اظهار داشت: این باشگاه در همه شهرستان ها، نیازسنجی، امکان سنجی و راه اندازی شود.

ربیع فلاح، تاکید کرد: از سرمایه های اجتماعی و مادی موجود بویژه توانمندی خیرین و مشارکت های مردمی در این راستا استفاده بهینه صورت گیرد و فرمانداران نیز برای تحقق این مهم پای کار بیایند.

استاندار مازندران همچنین با آغاز سال تحصیلی جدید، خواستار آماده سازی همه مدارس و ساماندهی نیروهای انسانی برای آغاز بموقع فعالیت مدارس در سال تحصیلی جدید شد.

در آغاز این جلسه علی قاسمی، مدیر کل آموزش و پرورش استان، گزارشی از اقدامات و برنامه های این اداره کل ارایه نمود و آزادی، مسئول اجرای طرح کیفیت بخشی فعالیت های مدارس استعدادهای درخشان استان به تشریح اهداف و برنامه های این طرح پرداخت.

 

 


موافقت شورای آموزش و پرورش استان با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان
موافقت شورای آموزش و پرورش استان با راه اندازی باشگاه دانش پژوهان جوان
Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.