شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:31 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- استانداری - صنعت بیمه مایه آرامش و امید در جامعه است

تبلیغات
استاندار مازندران در جمع مدیران شرکت های بیمه ای مازندران

صنعت بیمه مایه آرامش و امید در جامعه است

تاریخ 13 شهریور 1396 ساعت 09:01:43
کد خبر: 031109
استاندار مازندران در جمع مدیران شرکت های بیمه ای مازندران در چالوس گفت : صنعت بیمه مایه آرامش و امید در جامعه است
صنعت بیمه مایه آرامش و امید در جامعه است

ربیع فلاح جلودار خواستار افزایش ضریب نفوذ بیمه ای در مازندران شد و گفت مروجین بیمه برای توسعه پوشش بیمه ای باید تلاش بیشتری نمایند .
ربیع فلاح جلودار در جمع مدیران شرکت های بیمه ای مازندران در چالوس بر ضرورت ایجاد جاذبه در قوانین بیمه تاکید کرد و گفت : باید در این عرصه شاهد ابتکار و نوآوری باشیم 
استاندار مازندران گفت :‌ با اینکه دولت تدبیر و امید سرمایه گذاری هنگفتی در حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات کرده اما به نظر می رسد متولیان امراز از این ظرفیت در بعد تبلیغات و فرهنگ سازی با هدف استقبال بیشتر مردم از شرکت های بیمه گر استفاده نمی کنند.
فلاح جلودار افزود :‌ امروز مهم ترین ابزار تبلیغاتی برای شرکت های بیمه گر فضاهای مجازی و شبکه های اجتماعی است و مسئولان این شرکت ها می توانند از این بسترها برای آگاهی بخشی از مزیت های بیمه به مردم بهره برداری کنند.
استاندار مازندران گفت :‌ اینکه درسال جاری دست کم هزار و 600 نفر در شرکت های بیمه گر این استان مشغول فعالیت می شوند این امر یک فرصت و گامی در جهت بهبود رونق اقتصادی استان است.
فلاح جلودار افزود : هم اکنون در سایه رهنمودهای رئیس جمهوری در دولت تدبیر و امید یک فضای تعاملی در میان مسئولان استان ایجاد شده و این آمادگی وجود دارد تا با بهره گیری از همه ظرفیت ها نسبت رفع موانع و مشکلات شرکت های بیمه گر در استان تلاش کنیم .
استاندار مازندران از کاهش 71 درصدی غریق و کاهش تلفات جاده ای با سرمایه گذاری در زیرساخت های راه استان خبر داد و گفت : با برنامه ریزی های صورت گرفته شاهد کاهش جرائم در 8 شاخص هستیم 
وی در پایان از صداو سیما و رسانه های استان خواست تا معرفی بیمه و خدمات آن به گسترش پوشش بیمه ای استان کمک نمایند .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.