آدینه، 29 دی 96 ساعت 21:13 ق.ظ / Fri, 2018 January 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:39
طلوع خورشید: 07:08
اذان ظهر: 12:08
غروب خورشید: 17:09
اذان مغرب: 17:29

- استانداری - بهره برداری از فاز اول طرح مجتمع گردشگری تفریحی پیرامونی سد شهید رجایی

تبلیغات

بهره برداری از فاز اول طرح مجتمع گردشگری تفریحی پیرامونی سد شهید رجایی

تاریخ 06 شهریور 1396 ساعت 15:49:05
کد خبر: 031005
بهره برداری از فاز اول طرح مجتمع گردشگری تفریحی پیرامونی سد شهید رجایی با حضور استاندار.
بهره برداری از فاز اول طرح مجتمع گردشگری تفریحی پیرامونی سد شهید رجایی


استاندار مازندران در آئین بهره برداری فاز اول مجتمع گردشگری و تفریحی پیرامونی سد شهید رجایی (تنگه سلیمان) با قدردانی از سرمایه گذار و دستگاه های حامی این طرح از جمله آب منطقه ای، میراث فرهنگی و فرمانداری از سرمایه گذاری 4000 میلیارد تومانی سرمایه گذاران بخش خصوصی در امر گردشگری در 4 ساله گذشته در مازندران خبر داد.


وی با اشاره به مواهب طبیعی این استان از جمله 120 رشته رودخانه نقش گردشگری را در امر توسعه محوری برشمرد و تصریح کرد چالش اشتغال را باید با توسعه این مهم برطرف کنیم. دکتر فلاح تاکید نمود همه باید تلاش کنیم تا بروکراسی اداری در این بخش کاهش و کارآفرینان و سرمایه گذاران بتوانند زمینه اشتغال و توسعه استان را فراهم نمایند.
فلاح جلودار تصریح کرد هدف ما این است که بتوانیم از این امکانات خدادادی که در این استان فراهم شده و تاسیساتی که مانند سد این منطقه را به منطقه ای زیبا و گردشگری تبدیل کرده حداکثر استفاده را ببریم و با انجام مطالعات جامع در آینده ای نه چندان دور طرح گردشگری از سد تا دریا را در استان عملیاتی کنیم.


استاندار مازندران با اشاره به ضرورت اطلاع رسانی برای معرفی این مجتمع های تفریحی توریستی در سطح منطقه ای و ملی تاکید کرد که این مجتمع ها باید بستری مناسب برای برگزاری جشنواره ها سمینار ها و همایش ها شود.


ایشان در پایان بر تنوع خدمات تاکید و خواستار استفاده همه افراد جامعه به خصوص اقشار کم درآمد و متوسط جامعه از این مجتمع ها شد.


هم چنین در این مراسم آقای دکتر مفیدی مدیرعامل مجتمع تفریحی توریستی تنگه سلیمان به تشریح ویژگی های این مجتمع از جمله ایجاد 100 واحد اقامتی با ظرفیت 260 تخت با امکانات متنوع و کامل و ایجاد 120 واحد آلاچیق با ظرفیت بالغ بر 800 نفر و همچنین ایجاد اماکن متعدد از جمله نمازخانه، رستوران، آب نما ها نموده که تا کنون بالغ بر 60 میلیارد ریال بدون بهره گیری از تحصیلات بانکی در این پروژه سرمایه گذاری شده است.


شایان به ذکر است استاندار مازندران و دیگر مدعوین مراسم از تعدادی از واحد ها و تاسیسات ایجاد شده بازدید به عمل آوردند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.