آدینه، 29 دی 96 ساعت 09:11 ب.ظ / Fri, 2018 January 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:39
طلوع خورشید: 07:08
اذان ظهر: 12:08
غروب خورشید: 17:09
اذان مغرب: 17:29

- استانداری - بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران بمناسبت تقارن هفته دولت و آغاز بکار دولت دوازدهم

تبلیغات

بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران بمناسبت تقارن هفته دولت و آغاز بکار دولت دوازدهم

تاریخ 04 شهریور 1396 ساعت 14:18:28
کد خبر: 030974
تقارن هفته دولت و شروع بکار دولت دوازدهم را به جناب #دکتر_روحانی ، هیات وزیران و کلیه مدیران و کارمندان دولت تبریک گفته و با گرامی داشت یاد و خاطره #شهیدان_رجایی_و_باهنر همه دولتمردان را به پیروی از آرمان های امام راحل و منویات مقام معظم رهبری وهمچنین سیره جهادی رییس جمهور و نخست وزیر مکتبی دعوت می نماییم.
بیانیه مجمع نمایندگان استان مازندران بمناسبت تقارن هفته دولت و آغاز بکار دولت دوازدهم

 

ضمن تجلیل ازمقام شامخ #شهدای_کارمند از زحمات و مساعی ارزشمند مدیران و کارمندان دولت تشکر و قدر دانی می نماییم و انتظار داریم روند خدمت گذاری به مردم شریف مازندران با شتاب بیشتری گرفته و تکریم ارباب رجوع و حفظ متزلت آنان مورد توجه همه کارکنان دولت قرار گیرد.

مجلس شورای اسلامی طی هفته های گذشته با بررسی دقیق برنامه ها و رای اعتماد به وزرای پیشنهادی دولت دوازدهم تجلی همدلی و همگرایی ملی در #چارچوب_قانون_اساسی و در راستای #منافع_ملی بوده است که ضمن تشکر از کابینه دولت یازدهم برای وزرای دولت جدید موفقیت و بهروزی آرزو داریم.

از دولت محترم توقع داریم در انتخاب همکاران جدید و #مدیران_استانی_و_شهرستانی اصل شایسته سالاری، کارآمدی و تخصص محوری را با گزینش مدیران انقلابی و متعهد به نحو شایسته مد نظر داشته باشد و مجمع نمایندگان هم به رسالت نظارتی خود دراین راستا عمل خواهد کرد.

در مقام خادمان مردم شریف مازندران در خانه ملت وظیفه خود می دانیم ضمن #تعامل سازنده با دولت از منافع و مصالح ملی و حوزه انتخابیه نیز صیانت نماییم و از این منظر مطالبات بحق مردم ولایتمداراستان مازندران را وفق #برنامه_ششم_توسعه و قانون بودجه سنواتی از وزرای محترم پیگیری خواهیم کرد.

در جریان #رای_اعتماد به کابینه دولت دوازدهم به معاون اول و معاونین رییس جمهور و وزرای پیشنهادی در جلسات متعدد کاری مسائل و مشکلات استان مازندران را مطرح ساختیم و خواستار بازدید از #حوزه_انتخابیه و برگزاری جلسات کاری با حضور شورای معاونین وزارت خانه ها شدیم و انتظار داریم وزرای محترم به وعده های داده شده متعهد بمانند.

بطور مشخص ازتک تک وزرا خواهیم خواست که برنامه های عملیاتی #اشتغال_زایی خود را برای جوانان مازندرانی بصورت مکتوب اعلام نمایند و از بیان مطالب کلی بدون عدد و ارقام قانع نخواهیم شد.

دربخش #طرح_های_عمرانی نیز خواستار تسریع در اجرا و اتمام پروژه های نیمه تمام خواهم بود و تضمین اجرایی از معاونین رییس جمهور و وزرای دولت مطالبه می کنیم.

با توجه به شعار سال اولویت کاری مجمع نمایندگان با وزرای جدید ترسیم و پیگیری برنامه های عملیاتی برای اجرای #اهداف_اقتصاد_مقاومتی و شتاب بخشی در اجرای طرح های محرک توسعه استان برای کمک به ایجاد فرصت های شغلی می باشد .

توسعه #سرمایه_گذاری بخش دولتی و بخش خصوصی را یکی از ضروریات استان می دانیم که این مهم نیازمند همکاری مشترک دستگاه های اجرایی، شوراها ، بخش خصوصی، بانک ها و مشارکت فعال کارآفرینان می باشد که دراین راستا از دولت انتظار داریم هماهنگی های لازم را اتخاذ نماید.


#مجمع_نمایندگان_استان_مازندران/شهریور سال ۱۳۹۶

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.