شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:35 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- استانداری - آزادگان، نماد صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

تبلیغات
استاندار مازندران در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز استان؛

آزادگان، نماد صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

تاریخ 26 مرداد 1396 ساعت 06:51:56
کد خبر: 030876
مقام عالی دولت در مازندران،در این مراسم خاطر نشان ساخت: ملت ایران اسلامی، هیچگاه یاد و خاطره حماسه عظیم پایمردی این اسطوره های دوران دفاع مقدس را از یاد نخواهد برد.  
آزادگان، نماد صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های انقلاب اسلامی هستند

 به گزارش روابط عمومی استانداری، ربیع فلاح جلودار، استاندار مازندران در مراسم تجلیل از آزادگان سرافراز استان که به مناسبت 26 مرداد ماه 69، سالروز بازگشت کبوتران زرین بال آزاده به موطن اسلامی ایران برگزار شد، با اشاره به این که آزادگان حق بزرگی بر گردن ملت ایران دارند، گفت: آزادگان سرافراز با پایداری و استقامت، عزت و سربلندی را برای ایران اسلامی به ارمغان آوردند.

استاندار، آزادگان را نماد متانت، صبر و استقامت در پاسداری از آرمان های امام راحل و انقلاب اسلامی دانست و یاد آور شد: ملت ایران اسلامی، هیچگاه یاد و خاطره حماسه عظیم پایمردی این اسطوره های دوران دفاع مقدس را از یاد نخواهد برد.

مقام عالی دولت در مازندران، با بیان این که امروز مازندران، پیشگام و پیشتاز دفاع از حرم اهل بیت ( سلام الله علیهم ) است، افزود: مازندرانی ها چونان روزگار دفاع مقدس در راستای اعتلای کشور و مقابله با نفوذ دشمن تکفیری مجاهده می نمایند.

وی، خاطر نشان ساخت: مردم مازندران آماده جان فشانی برای کشور در عرصه های مختلف هستند.

استاندار در بخش دیگری از سخنان خود با بیان این که دولت تدبیر و امید علیرغم مضایق اعتباری، تمام توان خود را در جهت رفع مشکلات معیشتی و اقتصادی مردم به کار بست، تصریح نمود: تنها در سایه همدلی و هم افزایی می توان به توسعه همه جانبه در کشور و استان دست یافت و باید دولت را در تداوم برنامه ها و سیاست های خود یاری کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.