شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:36 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- استانداری - نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی بی بدیل است

تبلیغات
پیام استاندار مازندران به مناسب 17 مرداد، روز خبرنگار؛

نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی بی بدیل است

تاریخ 16 مرداد 1396 ساعت 14:18:26
کد خبر: 030769
در بخشی از پیام دکتر ربیع فلاح به مناسبت روز خبرنگار آمده است:حقیقتا در عصر انفجار اطلاعات و ارتباطات نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی، توانمندسازی جامعه و ارتقاء امنیت اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است.
نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی بی بدیل است

استاندار مازندران به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار پیامی صادر نمود، متن کامل این پیام بدین شرح است : 
فرارسیدن روز خبرنگار را به اصحاب رسانه به ویژه روزنامه‌نگاران و خبرنگاران عزیز تبریک و تهنیت گفته و یاد و خاطره خبرنگار شهید خبرگزاری جمهوری اسلامی محمود صارمی و شهدای خبرنگار را گرامی می دارم.
حقیقتا در عصر انفجار اطلاعات و ارتباطات نقش خبرنگاران در ایجاد نشاط و امید اجتماعی، توانمندسازی جامعه و ارتقاء امنیت اجتماعی نقشی بی بدیل و ماندگار است.
اهالی رسانه و خبرنگاران با تحلیل و تفسیر درست وآگاهانه مسائل جامعه مسیر بالندگی و توسعه را هموار میکنند و با سخت‌کوشی و تلاش شبانه روزی درانتقال و انتشار آزاد افکار و اخبار، همیشه حضوری شایسته داشته و دارند.
در این راستا انتظار می رود مدیران دستگاههای اجرایی نیز براساس قانون انتشار و دسترسی آزاد به اطلاعات زمینه تعامل موثر و همه جانبه را برای اطلاع رسانی و نهادینه کردن حقوق شهروندی فراهم نمایند که دانستن حق مردم است و تعامل و همکاری دو جانبه رسانه ها و دولت زمینه ساز انسجام و وحدت جامعه است.
فرصت را غنیمت شمرده روز خبرنگار را به همه اهالی رسانه، طلایه داران آگاهی‌بخشی و ارتقای دانایی جامعه تبریک و تهنیت گفته و از همه اصحاب رسانه که در جهت توسعه همه جانبه مازندران علوی قلم و قدم می زنند تقدیر تشکر نموده و سلامتی ، شادکامی و موفقیت همه آنان را آرزومندم.
امیدوارم در دوره جدید فعالیت دولت تدبیر و امید در دولت دوازدهم شاهد تقویت و توسعه روابط و تعامل همه جانبه رسانه ها با مجموعه دولت برای افزایش امید و اعتماد در جامعه باشیم .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.