شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 06:03 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- استانداری - ۹۹ درصد روستاییان مازندران در انتخابات شرکت کردند

تبلیغات
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران

۹۹ درصد روستاییان مازندران در انتخابات شرکت کردند

تاریخ 01 تیر 1396 ساعت 14:06:03
کد خبر: 030237
مدیرکل سیاسی و انتخابات استانداری مازندران، میزان مشارکت روستاییان را در انتخابات روز ۲۹ اسفندماه در استان ۹۹ درصد اعلام کرد.  
۹۹ درصد روستاییان مازندران در انتخابات شرکت کردند

جعفر قمی در آیین تجلیل از اصحاب رسانه در چالوس، بابیان اینکه انتخابات در کشور ما به‌عنوان یکی از ارکان اصلی انقلاب است؛ با اشاره به سخنان امام در ۱۲ بهمن ۵۷، مبنی بر اینکه "من به پشتوانه این ملت دولت تعیین می‌کنم"، خاطرنشان شد که تأکید فقهی و سیاسی امام همواره بر ملت و جایگاه ملت بوده و هنگامی‌که امام نهضت خود را آغاز و به یک انقلاب و نظام پیشرو در جامعه تبدیل کردند، فرمایش ایشان همواره بر مردم‌سالاری و رأی مردم بوده است.
وی با تأکید بر اینکه ما در هر دوره‌ای از انتخابات، شاهد حضور بیشتر و باطراوت‌تر مردم هستیم، افزود: این امر بیانگر آن است که نسلی که روی کار می‌آید، همواره خواهان تداوم انقلاب، نظام و گفتمان اصلی امام هستند.
قمی در رابطه با انتخابات مازندران، گفت: مازندران ازنظر تعداد شعبات اخذ رأی، بعد از خراسان و تهران، رتبه سوم، ازلحاظ میزان مشارکت بعد از استان یزد، رتبه دوم را با ۹۱ درصد و در بین استان‌های بالای دو میلیون نفر جمعیت، رتبه اول را به دست آورده است.
وی با اشاره به مشارکت ۹۹ درصدی، روستائیان مازندران در انتخابات، آن را رقم قابل‌توجهی برشمرد و این امر را بیانگر هوشمندی و آگاهی سیاسی بسیار بالای مردم روستاهای مازندران دانست.
قمی رای بالای مردم به دکتر روحانی را نشان‌دهنده خواست مردم بر تداوم گفتمان دولت تدبیر و امید برشمرد و افزود: همه این‌ها به خاطر آگاهی مردم از وضعیت و تلاش دولت و مدیران بوده است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.