آدینه، 29 دی 96 ساعت 09:13 ب.ظ / Fri, 2018 January 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:39
طلوع خورشید: 07:08
اذان ظهر: 12:08
غروب خورشید: 17:09
اذان مغرب: 17:29

- استانداری - مازندران میزبان اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه

تبلیغات
استاندار مازندران خبر داد

مازندران میزبان اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه

تاریخ 17 فروردین 1396 ساعت 08:08:27
کد خبر: 029255
استاندار مازندران در نشست با اعضای هیئت مدیره تولیدکنندگان گل و گیاه مازندران برگزاری اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه را در شهرستان رامسر فرصت مناسبی برای معرفی ظرفیت های مازندران در زمینه تولید درختان و گلهای زینتی دانست .
مازندران میزبان اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه

ربیع فلاح جلودار با اشاره به ظرفیت های بالای مازندران در زمینه تولید گل و گیاهان زینتی گفت : باید تلاش کنیم تا در سال تولید و اشتغال با بهره گیری از فناوریهای نو و پیشرفته زمینه اشتغال تعداد بیشتری از علاقمندان این حوزه را فراهم نمائیم .
وی پشتیبانی فنی و تخصصی جهاد کشاورزی از تولیدگران این عرصه را خواستار شد و گفت : برای صادرات منظم گل و گیاه باید برنامه منظم و راهبردی تدوین کرد .
مقام عالی دولت در استان تصریح نمود: مازندران با وجود تنوع آب و هوایی می تواند در این زمینه از رشد بسیار بالایی برخوردار شود هر چند هم اکنون نیز 10 درصد تولید گل و گیاه گلخانه ای و 30 درصد تولید در فضای باز به استان مازندران اختصاص دارد .
وی در پایان گفت: در حوزه برخورد با قاچاق در زمینه گل و گیاه اتحادیه گزارش لازم را ارائه نماید تا پیگیری جدی در این زمینه صورت گیرد .
در این نشست رئیس هیئت مدیره تولید کنندگان گل و گیاه مازندران طی گزارشی گفت : اولین نمایشگاه بین المللی گل و گیاه با حضور 70 مهمان خارجی و 20 کشور جهان از 11 اردیبهشت لغایت 14 اردیبهشت 96 در شهرستان رامسر برگزار خواهد شد .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.