سه شنبه، 29 اسفند 96 ساعت 07:25 ق.ظ / Tue, 2018 March 20
به افق ساری
اذان صبح: 04:37
طلوع خورشید: 06:02
اذان ظهر: 12:05
غروب خورشید: 18:09
اذان مغرب: 18:28

- ادارات - خریداری 3000 جلد کتاب برای بخش کودک کتابخانه های عمومی مازندران

تبلیغات
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران مطرح کرد؛

خریداری 3000 جلد کتاب برای بخش کودک کتابخانه های عمومی مازندران

تاریخ 17 تیر 1393 ساعت 12:16:55
کد خبر: 000808
اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در نظر دارد جهت غنی سازی و ارتقاء کمی و کیفی کتاب های بخش کودک کتابخانه های عمومی استان، تعداد 3000 جلد کتاب کودک از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خریداری نماید.
خریداری 3000 جلد کتاب برای بخش کودک کتابخانه های عمومی مازندران

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، عبدالحسین باقری سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان با بیان اینکه نهادینه سازی فرهنگ کتابخوانی باید از دوران کودکی صورت گیرد، به توجه ویژه و برنامه ریزی شده به بخش کودک در کتابخانه های عمومی تاکید کرد.

وی با بیان اینکه تا کنون استقبال خوبی از بخش کودک در کتابخانه های عمومی شده است، اظهار داشت: نهاد کتابخانه های عمومی نیز علاوه بر تجهیز این بخش به کتاب های مناسب، برنامه های فرهنگی خوبی از جمله قصه گویی، مسابقات نقاشی و برنامه های نمایشی را برای کودکان عضو کتابخانه اجرا می کند.

باقری افزود: در سال های گذشته کتاب های کودک با طراحی های تصویری و محتوایی تخصصی در راستای تربیت دینی کودکان به چاپ رسیده است و از این رو تصمیم گرفته ایم در اداره کل کتابخانه های عمومی در راستای ارتقاء کمی و کیفی کتاب های بخش کودک در کتابخانه های عمومی تعداد 3000 جلد کتاب از کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان خریداری نمائیم و برای این کار مهم 10 میلیون تومان نیز اختصاص داده ایم.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران در پایان از همه خانواده ها دعوت کرد تا فرزندان خود را با کتاب های خوب آشنا کنند و به آنها توصیه نمود از فرصت بوجود آمده در بخش کودک کتابخانه های عمومی حداکثر استفاده را در این راستا ببرند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.