سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:41 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- ادارات - ۵ بیمارستان تامین اجتماعی با ۵۰۵ تخت در مازندران فعال هستند

تبلیغات
خورشیدی:

۵ بیمارستان تامین اجتماعی با ۵۰۵ تخت در مازندران فعال هستند

تاریخ 13 دی 1396 ساعت 08:29:01
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032592
مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در نکا گفت: برای هتلینگ بیمارستان های مازندران شش ماه گذشته بیش از ۸۵ میلیارد ریال هزینه شده است.
۵ بیمارستان تامین اجتماعی با ۵۰۵ تخت در مازندران فعال هستند

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران در حاشیه افتتاح اورژانس بیمارستان بوعلی نکا ، با اشاره به هزینه ۲۵ میلیارد ریالی برای تجهیز و توسعه این مرکز اورژانس بیمارستانی گفت: این بخش دارای ۹ تخت بستری و ۲ تخت ایزوله است.

محمد خورشیدی با بیان اینکه برای هتلینگ بیمارستان های مازندران شش ماه گذشته بیش از ۸۵ میلیارد ریال هزینه شده است از تجهیز و استاندارد سازی بیمارستان ولیعصر (عج) شهرستان قائم شهر با هزینه ۴۵ میلیارد ریالی و بهره برداری در ۲۲ بهمن امسال خبر داد.

مدیر درمان تامین اجتماعی مازندران با اشاره به اینکه بیمارستان ۳۲ تختخوابی بوعلی شهرستان نکا در سال ۸۰ به بهره برداری رسیده است افزود: ۵ بیمارستان تامین اجتماعی با ۵۰۵ تخت در مازندران فعال بوده و ۶۰ درصد مردم این استان تحت پوشش تامین اجتماعی هستند.

حضور در شورای اشتغال مازندران، افتتاح کارخانه فیبر بابلسر، بهره برداری از مجموعه فرهنگی- ورزشی تعاون کاسپین آبی ساری و شرکت در یادواره شهدای روستای ازباران شهرستان فریدونکنار از دیگر برنامه های امروز وزیر تعاون،کار و رفاه اجتماعی در این استان است.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.