سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 09:00 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- ادارات - جلسه شورای دبیران مدرسه بشارت نکا

تبلیغات

جلسه شورای دبیران مدرسه بشارت نکا

تاریخ 04 آبان 1396 ساعت 08:17:58
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031745
فرماندار نکا : تغییر و تحول در محتوا و روش، بدون مشورت و کمک متقابل معلمان با یکدیگر امکان پذیر نیست و این امر در شورای معلمان که محیطی برای تبادل تجربه هاست، بهتر تحقق می یابد.
جلسه شورای دبیران مدرسه بشارت نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا ،در جلسه شورای دبیران مدرسه بشارت، بیان داشت: یکی از اهدافی که آموزش و پرورش به عنوان یک نهاد اجتماعی فرهنگی در جامعه باید دنبال کند تربیت نسلی شاداب و با نشاط که در کنار فراگیری علوم مختلف از سلامتی تحرک و پویایی لازم برخوردار باشند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان افزود: شورا و مشاوره یکی از مباحث مهمی است که در فرهنگ اسلامی مورد توجه خاص قرارگرفته است و مشورت با مردم درمسائل مختلف زندگی و جامعه باعث رسیدن به راه حل های بهتر و دقیق تر و جلوگیری از تکرار اشتباهات می باشد.

این مسول ادامه داد: یکی از ارکان مهم جامعه مدرسه می باشد. که تصمیم گیری صحیح مبتنی بر تعلیم و تربیت اسلامی در آن از اهمیت ویژه ای برخوردار است و در این تصمیم گیری مسئولین مدرسه و معلمین نقش ویژه ای را ایفا می کنند. که تحت عنوان شورا می توان آن را مورد بررسی و نقد قرارداد.

احمدی عنوان کرد : شورای معلمان جمعی است از معلمان و اداره کنندگان مدرسه که به منظور بحث و تبادل نظر و هماهنگی درامور آموزشی، پرورشی واداری آموزشگاه و تامین مشارکت معلمان درحسن جریان آموزشی، پرورشی و اداری مدرسه تشکیل می گردد.

رئیس شورای آموزش و پرورش این شهرستان گفت: دنیای پر تحول امروز با تغییرات سریع و مداوم همراه است. پاسخگویی به نیازهای امروز و فردای دانش آموزان ایجاب می نماید که دانش روز، در قالب روش های متناسب و جدید به دانش آموزان ارائه گردد.

 فرماندار نکا اظهار کرد: تغییر و تحول در محتوا و روش، بدون مشورت و کمک متقابل معلمان با یکدیگر امکان پذیر نیست و این امر در شورای معلمان که محیطی برای تبادل تجربه هاست، بهتر تحقق می یابد.

 احمدی تصریح کرد: برای دست یابی به این نیاز لازم است جوی را درمدرسه ایجاد نمود که در آن آموزش بامحیط اجتماع و تحولات آن انطباق یابد.

فرماندار نکا ادامه داد: از آنجاییکه معلمان همواره به عنوان یک الگوی تربیتی مناسب برای جوانان جامعه مان می باشند باید کوشش و اهتمام خود را بکارگیرند تازمینه رشد و شکوفایی و ارتقای سطح علمی دانش آموزان مهیا گردد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.