آدینه، 29 دی 96 ساعت 09:10 ب.ظ / Fri, 2018 January 19
به افق ساری
اذان صبح: 05:39
طلوع خورشید: 07:08
اذان ظهر: 12:08
غروب خورشید: 17:09
اذان مغرب: 17:29

- ادارات - برگزاری نخستین جشنواره استانی عکس و پوستر با موضوع کتاب و کتابخوانی

تبلیغات
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران خبر داد؛

برگزاری نخستین جشنواره استانی عکس و پوستر با موضوع کتاب و کتابخوانی

تاریخ 16 مرداد 1393 ساعت 08:22:11
کد خبر: 001742
سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران از برگزاری جشنواره استانی عکس و پوستر با موضوع کتاب و کتابخوانی خبر داد.
برگزاری نخستین جشنواره استانی عکس و پوستر با موضوع کتاب و کتابخوانی

به گزارش روابط عمومی اداره کل کتابخانه های عمومی استان مازندران، عبدالحسین باقری با بیان اینکه هنر بهترین راه فرهنگ سازی و زیباترین شیوه نقد است، اظهار داشت: با توجه به پایین بودن سرانه مطالعه مفید در کشور، تصمیم بر آن شد تا از هنر عکاسی و طراحی برای ترویج فرهنگ مطالعه استفاده شود.

وی در بیان محورهای این جشنواره گفت: نقش کتاب در زندگی، ایده های خلاق در بستر فرهنگ کتابخوانی، کتاب و کتابخوانی از منظر ائمه معصومین، علما و بزرگان، کتاب و رسانه، کتاب و دنیای تکنولوژی، خانواده های کتابخوان، کتابخانه های عمومی و مطالعه مفید، خردسالان اهل کتاب، نقش مطالعه و کتابخوانی در هنجارگرایی و کتابخانه های عمومی شهر من از جمله مهمترین محورهای بیست گانه این جشنواره است.

سرپرست اداره کل کتابخانه های عمومی از همه عکاسان و طراحان استان دعوت کرد تا با هنر خود گام مهمی در زمینه ترویج فرهنگ کتاب و کتابخوانی بردارند و اعلام نمود: دبیرخانه این جشنواره کار خود را از دهم مرداد ماه آغاز کرده است و هنرمندان گرامی می توانند تا بیستم مهرماه آثار خود را به پست الکترونیکی این دبیرخانه به آدرس yaremehraban.pl@gmail.com ارسال نمایند.

باقری با بیان اینکه آثار برگزیده در قالب یک نمایشگاه به مدت 10 روز به نمایش در خواهند آمد، اظهار داشت: مراسم پایانی آبانماه سال جاری در هفته کتاب برگزار خواهد شد و به نفرات برتر جوایز ارزنده ای اهدا می شود.

وی در پایان از علاقمندان خواست تا جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت اداره کل کتابخانه های عمومی مازندران به آدرس mazandaranpl.ir مراجعه نمایند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.