شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 06:03 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - همه مدیران و روسای سازمان ها برای بهبود زیرساخت های شهرستانی کمک کنند

تبلیغات
احمدی:

همه مدیران و روسای سازمان ها برای بهبود زیرساخت های شهرستانی کمک کنند

تاریخ 21 فروردین 1397 ساعت 07:19:51
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033535
فرماندار نکا: باید در حوزه های مختلف تقویت ویژه ای در این شهرستان صورت گیرد و همه مدیران و روسای سازمان ها برای بهبود زیرساخت های شهرستانی کمک کنند تا کاری را که شروع کردیم به زیبایی انجام دهیم.
همه مدیران و روسای سازمان ها برای بهبود زیرساخت های شهرستانی کمک کنند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا در جلسه شورای اداری بیان داشت: امید می رود همه توفیق پیدا کنیم در خدمت به مردم عزیز با شعاری که مقام معظم رهبری در ادامه شعارهای اقتصادی که در سال ۹۷ تحت عنوان حمایت از کالای ایرانی اعلام داشتند؛ با استفاده از تولیدات و کالاهای ایرانی تلاش همگانی داشته باشیم .

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: تاکیدات دولت یازدهم و دوازدهم و همه خدمتگزاران نظام جمهوری اسلامی؛ در راستای حمایت از بخش اقتصادی تولید و اشتغال بوده و هست ، و همه با عزم جدی و عملی باید در این عرصه وارد و از تمام ظرفیت ها در جهت تحقق این موضوع مهم گام برداریم.

این مسول با اشاره به عملکرد ستاد خدمات سفر شهرستان ، اظهار داشت: خوشبختانه هیچگونه مشکلی در این حوزه شاهد نبودیم که  این نشان دهنده عزمی است که با همکاری و همراهی بخشداران ، شهردار، عوامل نیروی انتظامی ،پلیس راه، هلال احمر ،آتش نشانی ،میراث فرهنگی ایجاد شده است .

احمدی افزود: باید در حوزه های مختلف تقویت ویژه ای در این شهرستان صورت گیرد و همه مدیران و روسای سازمان ها برای بهبود زیرساخت های شهرستانی کمک کنند تا کاری را که شروع کردیم به زیبایی انجام دهیم.

فرماندار نکا ادامه داد: باید بنا را بر این بگذاریم که مشکلات شهرستان نکا را حل کنیم؛ اعتقاد نداریم یک شبه مشکلات چند دهه را یک جا حل می کنیم اما اهتمام ویژه ای خواهیم داشت که حرکت خوبی به این بخش بدهیم و باور داریم که این امر امکان پذیر است.

این مسول گفت: فرصتی که شهرستان نکا در حوزه گردشگری و بوم گردی وصنایع دستی دارد، باید تقویت شود، گردشگران را به نکا دعوت کنیم؛ موانع سرمایه گذاران را برداریم باید طرح های سرمایه گذاری شکل بگیرد؛ در این بخش کارهای بزرگی می توان انجام داد؛ موانعی هم وجود دارد که باید با نگرش مدیران استانی و کشوری تقویت شود.

رئیس شورای اداری شهرستان نکا با اشاره به وضعیت راه های آسفالت اظهار داشت: جاده منطقه هزارجریب زیبنده نکا نیست ، امیدوارم امسال بتوانیم با همیاری ادارات راه و شهرسازی و راهداری بهسازی و مرمت کنیم . باید بصورت ویژه نیز تکمیل راه های نکا در دستور کار قرار گیرد و اگر اعتبار ویژه ای مورد نیاز است از مجاری استانی و ملی پیگیری لازم صورت خواهد گرفت.

فرماندار نکا در بخش کشاورزی نیز بیان داشت: با توجه به اینکه شهرستان نکا بیشتر فعالیت در این بخش صورت می گیرد، با توجه به گستردگی حوزه کار این بخش که عمدتاً در روستاهاست می‌تواند بیشتر از سایر بخش‌ها مولد تولید و اشتغال باشد، با حمایت دولت از طرق مختلف ازجمله اعطای تسهیلات مناسب و توجه مسئولین به این بخش رونق تولید بیشتر خواهد شد

این مسول تصریح کرد: بخش کشاورزی دارای ظرفیت‌های فراوانی است و با شناسایی این ظرفیت‌ها و استفاده از آن‌ها در راستای تحقق اهداف اقتصادی و افزایش بهره وری باشیم .

احمدی ادامه داد: کارهای زیادی باید در این شهرستان انجام شود و تمام تصمیمات و کارهایی که شروع شده باید به نتیجه برسد؛ همه موظف به اجرا هستند و در این رابطه نباید از مدیری کوتاهی شود، زیرا دستور العمل ها اجرایی است و همه مدیران موظف به پاسخگویی در روند اجرا و انجام تکالیف هستند.

فرماندار نکا گفت: همه اعتقاد داریم که باید صحبت ها و وعده های ما به مردم به نتیجه برسد؛ چرا که شهدای انقلاب اسلامی و خون پاک و خانواده معزز شهدا ناظر بر اعمال ما است و نباید تحت هیچ شرایطی قولی داد که قادر به انجام آن نیستیم. و باید پاسخگوی مردم باشیم؛

 نماینده عالی دولت در این شهرستان تاکید کرد: در رابطه با حفاظت از منابع آب، توسعه راه ها و ساماندهی فاضلاب شهری و روستایی و اشتغال روستایی ،کشاورزی، بهداشت و درمان، عمران روستایی، و حوزه های دیگر نسبت به پیگیری و تکمیل طرح ها جدیت بیشتری داشته تا شرایط مناسب فراهم شود و بنا داریم تا جایی که امکانات و قوانین اجازه دهد پیگیر مسائل و دغدغه های این شهرستان باشیم.

رئیس شورای تامین شهرستان نکا گفت: حفظ وحدت بین مدیران دستگاه ها برای ارائه خدمات مناسب به مردم بدور از هر گونه اختلاف نظری باید مورد توجه همه ما باشد، اختلاف در نظام مدیریتی پذیرفتنی نیست و اجازه ندهیم اختلافات مدیریتی به امور قضایی کشیده شود.

احمدی افزود: باید امید را به جامعه تزریق کرد؛ همانگونه که در صحبت های مقام معظم رهبری در روزهای نخستین سال نو در مشهد مقدس با مردم داشتند ، فرمودند جمهوری اسلامی در حوزه نفت و گاز در کشور رتبه اول دنیا را دارد؛می خواهند به مردم امید بدهند و ما که فکر نکنیم که کشوری فقیر هستیم و توانایی نداریم؛ ما توانایی ها و پتانسیل های بالایی داریم و با این ظرفیت ها باید جلو بریم، مدیران باید بر اساس امکانات موجود به مردم قول بدهند و برای خدمت به آنها تلاش کنند.

این مسول افزود: همه باید با همتی مضاعف تلاش کنیم، در همه حوزه ها نیز باید تلاش شود تا به میزان ایده آل برسیم .که امیدواریم امسال با تخصیص اعتبارات استانی و ملی بتوانیم شرایط مطلوبی در حوزه های مختلف بوجود بیاوریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.