شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 05:53 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - پیام فرماندار نکا در آستانه برگزاری نکوداشت 430 شهید نکا

تبلیغات

پیام فرماندار نکا در آستانه برگزاری نکوداشت 430 شهید نکا

تاریخ 19 فروردین 1397 ساعت 07:12:06
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033517
فرماندار شهرستان نکا، در پیامی در آستانه برگزاری نکوداشت 430 شهید نکا با محوریت سردار خوبی‌ها شهید طوسی بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا، تکریم و تداوم راه عاشورا و فرهنگ حسینی است.
پیام فرماندار نکا در آستانه برگزاری نکوداشت 430 شهید نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار شهرستان نکا، در پیامی در آستانه برگزاری نکوداشت 430 شهید نکا با محوریت سردار خوبی‌ها شهید طوسی بیان داشت: برگزاری یادواره شهدا، تکریم و تداوم راه عاشورا و فرهنگ حسینی است.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

یاد یاران عاشق که به وصال معشوق رسیدند به خیر؛ یاد آن آلاله‌های رنگین بدن که رسم دلبری و دلدادگی را در نسیم پرطراوت إِنَّ اللَّهَ اشْتَرَى مِنَ الْمُؤْمِنِینَ را به ترنم درآوردن به خیر.

سلام و درود بی پایان بر عزت مداران ظلمت‌شکن آن‌هایی که ره صدساله را یک شبه پیمودند و راه شهادت را انتخاب کردند.

آنان وارثان بدر و حنین و کربلا بودند و شهادت میراثی بود که از امامان خویش به ارث برده بودند و اینک خون پلاک آن شهیدان است که انقلاب اسلامی و اسلام عزیز را بیمه کرده و درس مقاومت و ایستادگی در برابر جائران و جنایتکاران را به ملت ها آموخته است.

به پیشگاه عرشی و ملکوتی شهیدان این سبک بالان عاشق ولایت که احرام شهادت بر تن کرده و در خیمه امام و قائد خود صبورانه و آگاهانه، ایران آگاهی را از گردنه های سخت و نفس گیر به سلامت عبور دادند، سلام و درود می فرستیم. و در این همایش باشکوه که با هدف تجلیل از 430 شهید نکا با محوریت سردار خوبی‌ها ، شهید محمدحسن قاسمی‌طوسی برگزار می گردد، از خدای بزرگ می طلبیم که اسامی ما را نیز در دفتر و کتاب مجاهدت و شهادت، ثبت و ضبط فرماید و ملت ما را بر پیمان و میثاق با شهیدان، مستحکم و استوار بدارد.

آن‌ها رفتند و امامزادگان عشق شدند؛ رفتند تا در دل تاریکی‌های جهل و ظلم و نادانی‌ها فانوس شوند تا ره گم نکنیم، آن‌ها رفتند و با رفتنشان کاری حسینی کردند و ما ماندیم تا با ماندمان کار زینبی کنیم؛ سلام و درود بی‌پایان به کسانی که رفتند و توقف نکردند و به اوج بالندگی رسیدند.

کارنامه نورانی این عزیزان که به خون حیات بخششان مزیّن است بیانگر جایگاه رفیع و مدارج معنوی آن پاکبازان در دستگاه خدایی است که اداره کننده این جهان و آن جهان است.

یادواره شهدا انتقال آرمان‌های شهدا و انقلاب است که باید به این فرهنگ عمق بخشیده شود. و برگزاری سلسله یادواره سرداران شهرستان از جمله کارهای مهم و اثرگذاری است ، که امیدواریم با برگزاری و استمرار این یادواره‌ها در جهت تبیین ارزش‌های این انقلاب و نظام در بین جوانان و نوجوانان و نهادینه کردن فرهنگ شهید و شهادت تلاش شود.

در پایان از خداوند متعال سربلندی و سرافرازی عزت و عظمت وافر برای تمام مسلمین جهان و به ویژه شما خانواده شهدا معظم و معزز شهدا را خواستارم.

جعفر احمدی- فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.