شنبه، 01 اردیبهشت 97 ساعت 05:55 ب.ظ / Sat, 2018 April 21
به افق ساری
اذان صبح: 03:45
طلوع خورشید: 05:17
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:37
اذان مغرب: 18:56

- فرمانداری - پیام فرماندار نکا بمناسبت فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

تبلیغات

پیام فرماندار نکا بمناسبت فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

تاریخ 11 فروردین 1397 ساعت 07:09:19
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033472
فرماندارنکا: 12 فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند.
پیام فرماندار نکا بمناسبت فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، مهندس احمدی فرماندار شهرستان نکا، با صدور پیامی فرا رسیدن 12 فروردین روز جمهوری اسلامی را گرامی داشت .

در این پیام آمده است :

بسم الله الرحمن الرحیم

یوم الله 12 فروردین، جلوه ای از وعده حق خداوند تبارک و تعالی و یادآور حماسه سیاسی و فریاد بلند و پرطنین ملت فهیم و بصیر ایران به برپایی حکومت جمهوری اسلامی ایران و تجلی یکی از ماندگارترین صفحات زرین انقلاب اسلامی است که با در نوردیدن تمامی مرزهای جغرافیایی و سیاسی ، مورد اقبال عمومی جوامع و کشورها قرار گرفته و نور امید را در دل محرومان و مستضعفان جهان بر افروخت و همانگونه که حضرت امام خمینی (ره) فرمودند :صبح گاه ۱۲ فروردین که روز نخستین حکومت الله است از بزرگ ترین اعیاد ملی و مذهبی ماست و ملت ما باید این روز بزرگ را عید بگیرند و زنده نگه دارند.

این روز مقدس و پر برکت به عنوان سند آزادی و استقلال ملت ایران و زمینه‌ساز حکومت عدل الهی و سرآغاز حیات واقعی اسلام در عصر دنیامدارانی است که از معنویت گسسته و سعادت و کمال خود را در پیروی از امیال و هواهای نفسانی خود می پندارند.

اینجانب با تبریک این روز فرخنده به مردم متدین و شهید پرور شهرستان نکا ، ضمن تجدید بیعت با شهدای والا مقام انقلاب اسلامی و در اجرای منویات مقام معظم رهبری حضرت آیت ا... خامنه ای (مدظله العالی)، همگام با خدمتگزاران صدیق نظام اسلامی ، دولت تدبیر و امید در عرصه های مختلف سر بلند و پیروز باشید.

جعفر احمدی- فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.