سه شنبه، 29 اسفند 96 ساعت 07:38 ق.ظ / Tue, 2018 March 20
به افق ساری
اذان صبح: 04:37
طلوع خورشید: 06:02
اذان ظهر: 12:05
غروب خورشید: 18:09
اذان مغرب: 18:28

- فرمانداری - مهم ترین شاخص های فرمانداری نکا در سطح کشور

تبلیغات

مهم ترین شاخص های فرمانداری نکا در سطح کشور

تاریخ 21 اسفند 1396 ساعت 07:33:46
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033336
 براساس آخرین ارزیابی بعمل آمده از سوی وزارت کشور در خصوص عملکرد فرمانداری ها در سطح کشور ، فرمانداری نکا با کسب بالاترین امتیاز در سطح استان با رتبه اول و در سطح کشور جزو فرمانداری های عالی معرفی شد.
مهم ترین شاخص های فرمانداری نکا در سطح کشور

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، بر اساس آخرین ارزیابی بعمل آمده از سوی وزارت کشور در خصوص عملکرد فرمانداری ها در سطح کشور در زمینه های شاخص های ارتقاء امنیت پایدار داخلی، توسعه مشارکت و نشاط سیاسی ، هماهنگی امور اجتماعی و فرهنگی، توسعه شهری و روستایی ، ارتقاء مدیریت بحران، هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منطقه ای ، فرمانداری نکا با کسب بالاترین امتیاز در سطح استان با رتبه اول و در سطح کشور جزو فرمانداری های عالی معرفی شد.

شایان ذکر است دکتر طالبی رئیس مرکز مدیریت و بازرسی وزارت کشور ، در همایش استانداران، مدیران کل سیاسی و فرمانداران سراسر کشور ، عملکرد فرمانداری شهرستان نکا را جزو فرمانداری های برترکشور معرفی کرد.

رئیس مرکز مدیریت و بازرسی وزارت کشور گفت: فرمانداران تار و پود تشکیلات دولت در اجرای مأموریتهای ملی ومنطقه ای هستند و با ظرفیتهایی که دارند می توانند مدیران عملیاتی و کارآمد اقتصاد مقاومتی و اشتغال باشند.

دکتر طالبی با اشاره به اینکه فرمانداران شان و جایگاه بسیار مهمی دارند بیان کرد: براساس شاخص های ارزیابی ها ، دو استانداری و 14 فرمانداری بالاترین امتیازات را کسب کرده اند.

رئیس مرکز مدیریت و بازرسی وزارت کشور با اشاره به اهمیت اجرای برنامه های حقوق شهروندی گفت: فرمانداران، تجارب موفقی را که در تحقق حقوق شهروندی کسب کرده اند، به مرکز ارائه کنند تا با تجمیع و تدوین این تجارب، مستند سازی مؤثری در این زمینه فراهم شود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.