سه شنبه، 29 اسفند 96 ساعت 07:35 ق.ظ / Tue, 2018 March 20
به افق ساری
اذان صبح: 04:37
طلوع خورشید: 06:02
اذان ظهر: 12:05
غروب خورشید: 18:09
اذان مغرب: 18:28

- فرمانداری - اتاق اصناف نکا میزبان کریمان بلند همت

تبلیغات

اتاق اصناف نکا میزبان کریمان بلند همت

تاریخ 20 اسفند 1396 ساعت 07:24:44
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033325
گلریزان به واقع ریختن گل امید و زندگی در چلّه سرمای رنج و گرفتاری همنوعان‌ است، جشنی ساده نیست بلکه در این بزم مهربانی آبروی زندانیان جرائم غیر عمد خریده می‌شود.
اتاق اصناف نکا میزبان کریمان بلند همت

درآستانه ولادت با سعادت حضرت صدیقه طاهره خانم فاطمه زهرا (س) بی مناسبت نیست چرا که خیرین و نیکوکاران همه ساله این ایام دست‌های سخاوتمندانه خود را به هم می‌دهند تا طعم شادی را به خانه‌های زندانیانی که به دلیل جرائم مالی و غیر عمد گرفتار شده اند، برگردانند.

گلریزان به واقع ریختن گل زندگی و امید در چلّه سرمای رنج و سختی و گرفتاری همنوعان و همراهانمان است که با ریختن گلی از شاخسار زندگی خود باغ بقا و بهار وصل را به خانواده‌های در رنج هدیه می‌کنند و زندانیان جرائم غیرعمدی را که از بد حادثه گرفتار شده‌اند، نجات می‌دهند.

اتاق اصناف میزبان سنت زیبا و دیرینه گلریزان و جشن آزادی زندانیان جرائم غیر عمد به همت انجمن حمایت از زندانیان شهرستان نکا شد دیدن این مراسم هم حال و هوای خاص خود را دارد،در این بزم مهربانی کریمان بلندهمت تلاش نمودند تا شرایط آزادی زندانیان فراهم شود.

در این مراسم حضرت آیت الله محمد باقر محمدی لائینی با بیان روایتی خواستار انفاق خیرین و دیگر اقشار جامعه با هدف آزادی زندانیان شد.

نیازی معاون دادستان انقلاب نکا نیز در این جلسه ضمن قدردانی از حضور سبز خیرین خواستار توجه همه نهاده به موضوع زندانیان جرایم غیر عمد شد.

وی گفت :خانواده های زندانیان درپی زندانی شدن سرپرست خانواده درمعرض تهدیدات فراوان قرار دارند بنابراین نیاز به همت بلند مدیران دستگاه های اجرایی مردم و خیرین است تا شرایط آزادی زندانیان بدهکار فراهم آید.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.