سه شنبه، 29 اسفند 96 ساعت 07:31 ق.ظ / Tue, 2018 March 20
به افق ساری
اذان صبح: 04:37
طلوع خورشید: 06:02
اذان ظهر: 12:05
غروب خورشید: 18:09
اذان مغرب: 18:28

- فرمانداری - دیدار فرماندار نکا با رئیس هیت نجات و غریق و غواصی استان

تبلیغات

دیدار فرماندار نکا با رئیس هیت نجات و غریق و غواصی استان

تاریخ 19 اسفند 1396 ساعت 07:24:23
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 033304
فرماندار نکا : کار مقدس ناجیان غریق در سواحل دریا ، در یاری رساندن به علاقمندان و مشتاقان شنا قابل تحسین است و باید از خدمات آنان تجلیل شود .
دیدار فرماندار نکا با رئیس هیت نجات و غریق و غواصی استان

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار نکا با کریمیان رئیس هیت نجات و غریق و غواصی استان مازندران ، در خصوص آمادگی طرح دریا در سال 97 بحث و گفتگو کرد.

فرماندار نکا در این نشست از اقدامات موثر هیات نجات غریق مازندران تقدیر بعمل آورد و بیان داشت: کار مقدس ناجیان غریق در سواحل دریا ، در یاری رساندن به علاقمندان و مشتاقان شنا قابل تحسین است و باید از خدمات آنان تجلیل شود .

احمدی در ادامه افزود: طراحهای ما در سواحل برای توسعه گردشگری بوده ،که امیدواریم با استفاده از پتانسیل افراد توانمند و سرمایه گذار بتوانیم از موقعیت مطلوبی که شهرستان نکا از آن برخوردار است را مورد استفاده هم عموم و هم مسافران در سفر های نوروزی و تابستانی قرار دهیم .

این مسول اظهار داشت: اهمیت برای جان مردم بعنوان یک اصل مهم باید تلقی شده و جهت استفاده از مواهب طبیعی استان و شهرستان خصوصا در سواحل شنا از همه پتانسیلهای موجود اقدامات لازم را بعمل آوریم .

فرماندار نکا تاکید کرد: ما آمادگی کامل داریم تا با همکاری علاقمندان به سرمایه گذاری برای توسعه گردشگری ، توسعه سواحل و ایجاد تجهیزات تفریحی ورزشی استقبال نموده و زمینه را برای حضور مشتاقان بیشتری در سواحل شهرستان آماده نمائیم .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.