سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:54 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- فرمانداری - برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا

تبلیغات

برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا

تاریخ 22 دی 1396 ساعت 08:27:23
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032658
فرماندار نکا: امیدوارم با جذب اعتبارات که مساعدت و یاری همه دستگاهها در سطح شهرستان را می طلبد بتوانیم شاهد رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان باشیم.
برگزاری جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، جلسه کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان نکا، به ریاست فرماندار نکا برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه با اشاره به اهمیت موضوع اشتغال در سطح کشورپرداخت و گفت: امروز تنها چیزی که درکشور ما مورد توجه قرار گرفته بحث اشتغال می باشد .

احمدی گفت: دولت تمام توانش را گذاشته که برای جوانان ایجاد اشتغال نماید ، ما باید با همت وتلاش جهادی در میدان باشیم  وکمک کنیم زمینه لازم برای ایجاد اشتغال بیکاران در جامعه فراهم شود.

وی با اشاره به اینکه مسولان باید به نوبه خود در تبیین اقتصاد مقاومتی - تولید و اشتغال که از سوی مقام معظم رهبری بیان شده است نقش خود را ایفا کنند گفت: کسب روزی حلال و رضایت الهی مورد توجه همگی و مورد تاکید دین مبین اسلام است، بنابراین لازم است همگی در اجرای سیاست اقتصاد مقاومتی و ایجاد اشتغال نقش آفرینی کنند. و با تکیه بر خرد جمعی و همکاری و تعامل سازنده زمینه تقویت تولید و توسعه اشتغال را فراهم نمایند تا از این طریق ضمن ایجاد فرصت های شغلی برای متقاضیان کار نرخ بیکاری در شهرستان کاهش یابد.

فرماندار نکا با اشاره به پرداخت تسهیلات در قالب اشتغال بیان داشت: اعتبار تخصیصی به صورت شناور در قالب طرحهای سرمایه گذاری ، در رسته های اولویت دار بخش کشاورزی صنعت و معدن، گردشگری و صنایع دستی، حمل و نقل، ارتباطات و فناوری اطلاعات، خدمات فرهنگی و ورزشی به متقاضیان پرداخت خواهد شد.

احمدی در ادامه تصریح کرد: امیدوارم با جذب اعتبارات فوق که مساعدت و یاری همه دستگاهها در سطح شهرستان را می طلبد بتوانیم شاهد رونق کسب و کار و ایجاد اشتغال پایدار در این شهرستان باشیم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.