سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:58 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- فرمانداری - جوابیه روابط عمومی فرمانداری نکا به درج خبری در نیکاخبر

تبلیغات

جوابیه روابط عمومی فرمانداری نکا به درج خبری در نیکاخبر

تاریخ 20 دی 1396 ساعت 08:23:20
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032641
در پی درج مطلبی با عنوان (بازخوانی یک گزارش /سنگر همچنان بی آب است ) در پایگاه خبری نیکاخبر ،روابط عمومی فرمانداری نکا جوابیه ای صادر کرد.
جوابیه روابط عمومی فرمانداری نکا به درج خبری در نیکاخبر

سردبیر محترم پایگاه خبری نیکاخبر

سلام علیکم

  در پی درج مطلبی با عنوان (بازخوانی یک گزارش /سنگر همچنان بی آب است ) در آن پایگاه خبری نکات زیر بعنوان جوابیه روابط عمومی فرمانداری نکا ارسال میشود انتظار می رود مطابق قانون مطبوعات در همان سایت با همان کیفیت جهت تنویر افکار عمومی درج گردد.

  • برای حل مشکل آب روستای سنگر از توابع دهستان استخرپشت بخش هزاجریب در کمیته برنامه ریزی شهرستان به ریاست فرماندار از اعتبارات بودجه سال 96 صد میلیون مصوب شد وتاکنون 75 میلیون تومان تخصیص یافت و بزودی عملیات اجرایی آن توسط دستگاه مربوطه آغاز می شود. در ضمن یادآور میگردد مشکل آب شرب معضل بخش عظیمی از روستاهای بالا دست بوده و دولت محترم تلاش می کند با اجرای مجتمع های آبرسانی و تخصیص اعتبار از منابع ملی مشکلات را درسالهای آتی به طور کامل رفع کند.
  • دیدار فرماندار با خانواده های محترم شهدا و جانبازان به صورت منظم در دستور کار بوده و شخص فرماندار ، معاون و بخشداران در شهر و روستاها به طور مستمر از خانواده محترم شهدا و جانبازان دیدار میکنند که در بعضی از مواقع بدلیل عدم همراهی عکاس یا روابط عمومی امکان درج عکس در سایت وجود ندارد .
  • عدم توجه به روستاها از سوی فرمانداری کذب دیگری است که در آن گزارش آمده است . به طوریکه بخش اعظمی از اعتبارات شهرستان در سالجاری در مناطق هزارجریب تعلق گرفته است یا فرماندار سعی میکند به عناوین مختلف شخصاً از روستاهای شهرستان سرکشی کند بعنوان مثال فقط در نه ماهه سال 96 در90% روستاهای شهرستان حضور یافته است. ضمناً از سوی فرماندار محترم، با برنامه ریزی صورت گرفته تا بخشداران به اتفاق مدیران دستگاههایی اجرایی ضمن سرکشی از روستاها مشکلات آنها را نیز حل و فصل نمایند.
  • در پی خسارت وارده پس از طوفان به بعضی از روستاهای بالا دست فرمانداری از طریق ستاد حوادث پیگیریهایی داشته بطوریکه در ابتدا 3750 متر مربع ورق فلزی بین خسارت دیدگان توزیع و خسارت دیدگان  برای تسهیلات به بانکها معرفی شدند و اکنون منتظر کمکهای بلاعوض از طریق ستاد حوادث هستیم تا بین خسارت دیدگان توزیع شود.
  • از 67 واحد صنعتی واقع در شهرک صنعتی نکا 29 واحد فعال 18 واحد غیرفعال و 20 واحد در دست اجرا است که در آن گزارش آمار ناصحیح وارد شده است . فرمانداری و مجموعه دستگاه دولتی همه تلاشش را برای فعال سازی و رونق تولید در واحدهای مذکور به کار گرفته به طوری که سال گذشته حدود 30 میلیارد تومان تسهیلات از سوی واحدهای صنعتی نکا برای از سرگیری فعالیت دریافت شد و این نوع تسهیلات امسال هم ادامه دارد. همچنین در سال جاری میلیارد ها تومان برای اشتغال روستایان در نظر گرفته شده است.
  • در حال حاضر هیچ فردی بعنوان مشاور در فرمانداری فعالیت نمیکند و همه مدیران دستکاههای اجرایی و پرسنل فرمانداری مشاوران فرماندار بوده و فرماندار به آنها اعتماد کامل دارد.
  • با تعامل و همکاری میان مجموعه مدیران شهرستان و امام جمعه محترم و نماینده محترم مردم شرق استان در مجلس شورای اسلامی، طی سالهای اخیر تاکنون نتایج خوبی را برای شهرستان در پی داشت. از جمله می توان به تکمیل پروژه های بزرگ و نیمه تمام شهرستان طی این مدت مانند سد گلورد،پل ورودی شهر ،آسفالت راههای روستایی هزارجریب ،پروژه های مسکن مهر،طرح های هادی روستایی،تکمیل و راه اندازی واحدهای بهداشتی و درمانی ،مکانیزه نمودن کشت محصولات کشاورزی ،گازرسانی به منطقه هزارجریب،روشنایی کمربندی و..... اشاره نمود.

در پایان لازم است به سردبیر آن پایگاه خبری توصیه شود مطالب را بر اساس مستندات و بدور از انگیزه های شخصی و جناحی در سایت خود درج نمایند تا مانع تشویش اذهان عمومی گردند.

روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا

 

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.