سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:49 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- فرمانداری - پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت 16 آذر روز دانشجو

تبلیغات

پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت 16 آذر روز دانشجو

تاریخ 15 آذر 1396 ساعت 08:20:24
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 032242
فرماندار نکا، طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان سربلند کشورمان، بیان داشتند: نقش مهم و ارزنده‌ این قشر فرهیخته در سرافرازی و روشنی فردای کشور عزیزمان بر کسی پوشیده نیست.
پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت 16 آذر روز دانشجو

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا؛ احمدی فرماندار شهرستان نکا، طی پیامی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای دانشجو و تبریک این روز به همه دانشجویان سربلند کشورمان، بیان داشتند: نقش مهم و ارزنده‌ این قشر فرهیخته در سرافرازی و روشنی فردای کشور عزیزمان بر کسی پوشیده نیست.

متن پیام بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

16 آذر از فرازهای مهم تاریخ کشورمان است که دانشجویان را در صفوف مبارزه با استکبار قرار داد و فریاد اسلام خواهی وآزادی را رساتر ساخت. و نقش مهم و ارزنده‌ این قشر فرهیخته در سرافرازی و روشنی فردای کشور عزیزمان بر کسی پوشیده نیست.

آری شانزده آذر بنام دانشجویانی ثبت شد که سینه خود را در برابر استکبار جهانی سپر کرده و تا آخرین قطره خون خود پای استقلال کشورشان ایستادگی کردند.

امروز نیز جامعه‌ی دانشگاهی ما در پرتو مشعل پر فروغ شانزده آذر، در اندیشه پیمودن راهی است که به آینده‌ای روشن منتهی می‌شود . آینده‌ای که سرشار از عشق و امید، مبتنی بر خردورزی، آزادی و کرامت های انسانی است.

دانشجویان سفیران دانش هستند و دانش منشاء قدرت؛ داشتن روحیه جستجو و تحقیق، تفکر انتقادی و نوشتاری برمبنای اصلاح و همچنین تفکر قبل از گفتار، لازمه فعالیتهای علمی دانشجویان است. و علم و ایمان و عمل بعنوان بازوان رشد و پیشرفت جوامع در بستر دانشگاه شکل‌گرفته و امید آن می‌رود که ابن پیوندی ناگسستنی به نماد روشنی از خودباوری در مسیر توسعه و آزادی تبدیل شود تا در روزهای حساس انقلاب اسلامی حماسه‌ساز و تاریخ‌ساز گردد.

روز دانشجو روز اعلام اعتقاد و اعتماد به نسلی است که نقشی اساسی و پایه ای در پیشرفت و آبادانی ایران اسلامی داشته و برای ارتقای روز افزون معرفت و آگاهی، عزم خود را جزم نموده و کمر همت برای فتح سنگرهای علم و دانش بسته اند. و پیام این روز برای نسل دانشگاهی ما پیام درک و تحلیل هوشمندانه شرایط حاکم بر جهان و ایران و تلاش در جهت ارتقای توانمندی های علمی و پژوهشی و تولید اندیشه می باشد.

اینجانب یاد و خاطره همه شهدای دانشجو و دانشگاه را گرامی می دارم  و این روز را به تمامی دانشجویانی که مسیر دانش جویی و پویایی و کمال را طی می کنند تا به قله های رفیع بالندگی و رشد دست یابند، تبریک گفته موفقیت و سرافرازی همه مردمان ایران اسلامی به خصوص دانشجویان عزیز را در پرتو بهره گیری از آرمانهای امام راحل عظیم الشأن و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) از خداوند منان مسئلت می نمایم.

جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نکا

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.