چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:35 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- فرمانداری - جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان در نکا

تبلیغات

جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان در نکا

تاریخ 23 آبان 1396 ساعت 08:35:02
منبع: روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا
کد خبر: 031973
فرماندار نکا: برای بهبود معتادین، عدم مصرف مواد اعتیادآور به تنهایی کافی نیست بلکه تمامی دستگاه های ذیربط باید در مسیری برنامه ریزی کنند و به پیش روند که شیوه صحیح زندگی کردن در جامعه به این افراد آموزش داده شود.
جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان در نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری نکا، جلسه کمیته مقابله با عرضه مواد مخدر استان در شهرستان نکا با حضور دکتر یونسی معاون سیاسی،امنیتی و اجتماعی استاندار مازندران ومهندس احمدی فرماندار نکا و مهندس میرزایی دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر و اعضای شورا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید.

احمدی در این جلسه گفت: برای بهبود معتادین، عدم مصرف مواد اعتیادآور به تنهایی کافی نیست بلکه تمامی دستگاه های ذیربط باید در مسیری برنامه ریزی کنند و به پیش روند که شیوه صحیح زندگی کردن در جامعه به این افراد آموزش داده شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان نکا بیان داشت: آموزش و پرورش برای افزایش کیفیت زندگی اجتماعی از طریق آموزش، تعلیم و تربیت در جایگاه ویژه ای قرار دارد و در این راستا اقدامات عملی و اجرایی باید در دستور کار این سازمان قرار گیرد.

همچنین در این نشست با حضور اعضای شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر شهرستان نکا مسائل و مشکلات اجتماعی معتادین و گروه های در معرض آسیب، بررسی و تصمیمات لازم اتخاذ شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.