چهار شنبه، 05 اردیبهشت 97 ساعت 03:24 ق.ظ / Wed, 2018 April 25
به افق ساری
اذان صبح: 03:39
طلوع خورشید: 05:12
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 19:00

- فرمانداری - بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

تبلیغات

بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

تاریخ 07 مهر 1396 ساعت 08:05:07
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 031370
فرماندار نکا: یکی از سییاستهای اصلی دولت در اجرای عدالت ، توجه به مناطق روستایی بوده است که در این زمینه در عمل نشان داده شده خدمات کم نظیری طی این مدت صورت گرفته است .
بررسی مشکلات روستای قلعه سر با حضور فرماندار نکا

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، احمدی فرماندار شهرستان نکا ، در جلسه بررسی مسائل و مشکلات روستای قلعه سر بیان داشت: باید در زدودن غبار محرومیت از مناطق روستایی تمام تلاش خودمان را به کار بریم.

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: نتیجه تدبیر دولت در روستاها امیدافزایی در روستاییان با تثبیت جمعیت و جلوگیری از مهاجرت روستاییان بوده که در روستاهای شهرستان این امر بسیار مشهود است.

احمدی گفت: یکی از سییاستهای اصلی دولت در اجرای عدالت،  توجه به مناطق روستایی بوده است که در این زمینه در عمل نشان داده شده خدمات کم نظیری طی این مدت صورت گرفته است .

فرماندار نکا مشارکت مردم روستا را در اجرای طرحهای عمرانی مهم و موثر خواند و افزود: برای اجرای هرچه سریعتر طرحها لازم است مردم در همه زمینه ها همکاریهای لازم را داشته باشند.

احمدی با بیان اینکه مردم ولی نعمت اصلی نظام و انقلاب هستند افزود: این مردم سختی های زیادی را متحمل می شوند و امروز همه وظیفه داریم تا در راستای خدمت به این مردم گام برداریم.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.