شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:30 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- فرمانداری - درکنار خانواده، مدرسه نیز نقش مهمی در شکوفایی خلاقیت کودکان دارد

تبلیغات
احمدی:

درکنار خانواده، مدرسه نیز نقش مهمی در شکوفایی خلاقیت کودکان دارد

تاریخ 16 شهریور 1396 ساعت 06:11:14
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 031137
فرماندار نکا: خلاقیت همچون گل لطیفی است که تحسین، آن را به شکوفایی وا می دارد // فراهم آوردن زمینه های مساعد و تدارک لوازم بازی های دلخواه و ساده، از عوامل موثر در شکوفایی خلاقیت کودکان است.
درکنار خانواده، مدرسه نیز نقش مهمی در شکوفایی خلاقیت کودکان دارد

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا درکارگاه آموزشی عروسک سازی و پرورش خلاقیت هنری مهدهای کودک ، بیان داشت: فراهم آوردن زمینه های مساعد و تدارک لوازم بازی های دلخواه و ساده، از عوامل موثر در شکوفایی خلاقیت کودکان است.

احمدی افزود: خلاقیت همچون گل لطیفی است که تحسین، آن را به شکوفایی وا می دارد. در حالی که مایوس کردن ، غالبا آن را در غنچه می خشکاند. تشویق در خانواده ، با ارزش تر از هر جای دیگری است.

این مسول افزود: تشویق، وقتی کارساز است که مستقیما به فرد اظهار گردد، حتی موقعی بهتر خواهد بود که نزد دیگران ابراز شود و کودک آن را تصادفا بشنود.

فرماندار نکا ادامه داد: در کنار خانواده، مدرسه نیز نقش مهمی در شکوفایی خلاقیت کودکان دارد، عواملی چون عدم شناخت یا بی توجهی به ویژگی های کودکان خلاق ، سبب می شود که قدرت خلاقیت آنان به تدریج کاهش یابد .

شایان ذکر است ، هدف از برگزاری این کارگاه تقویت خلاقیت و نوآوری مربیان مهد و ارائه این آموزشها به کودکان از طریق مربیان عنوان شد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.