شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:41 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- فرمانداری - تعاونیها در ایجاد اشتغال مولد و توسعه و رونق کارآفرینی هستند

تبلیغات

تعاونیها در ایجاد اشتغال مولد و توسعه و رونق کارآفرینی هستند

تاریخ 16 شهریور 1396 ساعت 06:09:50
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 031135
فرماندار نکا: با رهنمود های همیشگی مقام معظم رهبری نامگذاری سالهای اخیر در قالب اقتصاد مقاومتی به این مهم پی می بریم که  همت در امور اقتصادی بایستی در اولویت کار همگان باشد.
تعاونیها در ایجاد اشتغال مولد و توسعه و رونق کارآفرینی هستند

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار نکا در جلسه هماهنگی برنامه های هفته تعاون بیان داشت: بی شک دغدغه گذشته و امروز مقام معظم رهبری و سایر مسئولان نظام مقدس جمهوری اسلامی اعتلای کشور و باز کردن گره های اقتصادی و معیشتی مردم می باشد .

نماینده عالی دولت در این شهرستان تصریح کرد: با رهنمود های همیشگی مقام معظم رهبری نامگذاری سالهای اخیر در قالب اقتصاد مقاومتی به این مهم پی می بریم که  همت در امور اقتصادی بایستی در اولویت کار همگان باشد .

این مسول ادامه داد:این امر دست یافتنی نیست مگر با مشارکت مستقیم مردم در تعیین سرنوشت اقتصادی که به این موضوع در قانون نیز به صراحت تاکید شده و کوتاه ترین و مطمئن ترین راه مشارکت مردم، مجرای تعاون می باشد.

احمدی افزود: بخش تعاون به واسطه تمرکز بر منابع انسانی و اجتماعی، شفافیت بالا در عملکرد، تمرکز بر عدالت اجتماعی، دارا بودن شبکه گسترده توزیع کالا و ارتباط نظام مند با تولید کنندگان بستر مناسبی جهت افزایش مشارکت اقتصادی مردم، اشتغال مولد و حمایت از تولید رقابت پذیر و تحقق رشد اقتصادی پایدار را دارد.

فرماندار نکا ادامه داد: تعاونیها در ایجاد اشتغال مولد و توسعه و رونق کارآفرینی نقش مهم و غیر قابل انکاری دارند و کاهش تصدی گری دولت و واگذاری امور به تشکلات مردم نهاد از جمله اهدافی است که با جدیت پیگیری می شود و دولت به دنبال اجرایی نمودن این امر از طریق واگذاری بخشهای غیر حاکمیتی به بخش خصوصی و ترجیحاً تعاونیهاست.

نماینده عالی دولت در این شهرستان اظهار داشت: در این هفته باید برنامه هایی در جهت  ترویج فرهنگ تعاون با استفاده از ظرفیتهای موجود ، انتشار ویژه نامه با محتوای فرهنگ تعاون ، معرفی تعاونی های موفق ، و برنامه های گرامیداشت این هفته در شهرستان ، صورت پذیرد.

این مسول افزود: برنامه های گرامیداشت این هفته و ارائه عملکرد و معرفی پتانسیلهای بخش تعاون  می تواند  تاثیر بسزایی در ارتقاء بهره وری و تشویق تعاونگران داشته باشد.

احمدی عنوان کرد: اطلاع رسانی ، آموزش و آگاه سازی جامعه در خصوص نقش تعاون در رونق اقتصاد شهرستان با اهمیت است.

فرماندار نکا تاکید کرد: ترویج و توسعه فرهنگ تعاون ،جلب مشارکتهای مردمی و حضور موثر آحاد جامعه در هدایت و راهبری امور می تواند موجب رشد و تقویت بخش خصوصی شده و با بهره مندی از ایده های نوین و خلاق زمینه شکوفایی اقتصادی و اجتماعی شهرستان عزیزمان فراهم آید .

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.