شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:36 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- فرمانداری - سیاست ما اجرای قانون در راستای دولت تدبیر و امید است

تبلیغات
احمدی:

سیاست ما اجرای قانون در راستای دولت تدبیر و امید است

تاریخ 14 شهریور 1396 ساعت 06:21:21
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 031119
فرماندار نکا در جلسه شورای آموزش و پرورش عنوان کرد : معلمان این شهرستان در حد توان خود جهت رشد و تربیت نیروی ماهر و کارآمد تلاش نمودند به طوری که شاهد درخشش دانش آموزان در مسابقات علمی، قرانی، تربیتی و ورزشی و همچنین پرورش نخبگان از این شهرستان هستیم.
سیاست ما اجرای قانون در راستای دولت تدبیر و امید است

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، فرماندار شهرستان نکا در جلسه شورای آموزش و پرورش با بیان اینکه آموزش و پرورش متعلق به تمام آحاد جامعه است، گفت: آموزش و پرورش محور توسعه شهرستان می باشد و برطرف کردن چالش های این حوزه به توسعه شهرستان کمک می کند ، تا بتوان در مسیر توسعه کشور گام های استوارتر برداشت و به اهداف رسید .

احمدی در بخش دیگری از سخنان خود بیان کرد: اگر آموزش و پرورش خوب کار کند، کشور در بخش های گوناگون تقویت می شود.

این مسول در ادامه اظهار داشت : بستر های لازم جهت تحصیل همه دانش آموزان در آغاز سال تحصیلی در شهرستان فراهم است و هیچ دانش آموزی امسال نباید از تحصیل باز بماند .

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به موضوع ثبت نام دانش آموزان افزود: همواره ثبت نام دانش آموزان از دغدغه جدی والدین است و همه باید تلاش کنیم شرایطی مناسب را برای ثبت نام دانش آموزان فراهم آوریم تا آغاز یک سال تحصیلی خوب و شاداب پیش رو داشته باشیم.

فرماندار نکا با اشاره به استفاده دولت تدبیر و امید از همه ظرفیت ها برای توسعه آموزش و پرورش در کشور خاطرنشان کرد : سیاست ما اجرای قانون در راستای دولت تدبیر و امید است و کار معیار دارد و معیار کار ما هماهنگی مدیران در راستای اجرای کارهاست.

وی خاطر نشان کرد: معلمان این شهرستان در حد توان خود جهت رشد و تربیت نیروی ماهر و کارآمد تلاش نمودند به طوری که شاهد درخشش دانش آموزان در مسابقات علمی، قرانی، تربیتی و ورزشی و همچنین پرورش نخبگان از این شهرستان هستیم.

رییس شورای آموزش و پرورش شهرستان همچنین بیان داشت: بهسازی و مقاوم سازی مدارس فرسوده نکا یک ضرورت است و نیازمند رسیدگی بیشتر به این مدارس را می طلبد.

فرماندار در این جلسه از 73 پروزه  با اعتبار بالغ بر 78 میلیارد تومان در هفته دولت خبر داد  و اظهار داشت : افتتاح مدرسه 12 کلاسه آیت ا... هاشمی رفسنجانی ، کلنگ زنی مدرسه سردار شهید محمدرحیم بردار در هفته دولت و همچنین بزودی افتتاح مدرسه 6 کلاسه روستای شیت توسط بنیاد برکت را شاهد خواهیم بود.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.