شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:35 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- فرمانداری - برگزاری جلسه تبصره 16 ماده 96 مشاغل خانگی و طرح های صندوق کار آفرینی

تبلیغات

برگزاری جلسه تبصره 16 ماده 96 مشاغل خانگی و طرح های صندوق کار آفرینی

تاریخ 14 شهریور 1396 ساعت 06:19:31
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 031118
فرماندار نکا عنوان کرد: انتظاری که از دستگاه های اجرایی شهرستان در حوزه اشتغال داریم این است که نسبت به شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های کسب و کار اقدام و مشاغلی را که دارای بازار کار مناسب هستند شناسایی نموده و به متقاضیان عرصه کسب و کار معرفی نمایند.
برگزاری جلسه تبصره 16 ماده 96 مشاغل خانگی و طرح های صندوق کار آفرینی

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا، جلسه تبصره 16 ماده 96 مشاغل خانگی و طرح های صندوق کار آفرینی، به ریاست احمدی فرماندار شهرستان نکا برگزار شد.

فرماندار نکا در این جلسه با تاکید بر اینکه حفظ اشتغال موجود یکی از اولویت های اصلی دولت تدبیر و امید است ، ابراز کرد:  برای حفظ اشتغال باید واحدهای تولیدی مورد حمایت قرار گیرند و مدیران نیز باید با حساسیت خاصی مشکلات این حوزه را مورد بررسی قرار دهند.

نماینده عالی دولت در این شهرستان ، ضمن تاکید بر رهنمودهای مقام معظم رهبری در خصوص شعار سال اظهار داشت: انتظاری که از دستگاه های اجرایی شهرستان در حوزه اشتغال داریم این است که نسبت به شناسایی ظرفیت ها و استعدادهای شهرستان در زمینه های کسب و کار اقدام و مشاغلی را که دارای بازار کار مناسب هستند شناسایی نموده و به متقاضیان عرصه کسب و کار معرفی نمایند.

این مسول با بیان اینکه حل مشکلات اشتغال همت عمومی را می طلبد تصریح کرد : باید در امور مربوط به سرمایه گذاری تسهیل شود و همچنین تلاش شود تا محیطی امن برای سرمایه گذاران فراهم شود. و با حمایت‌های بانکی و تأمین تسهیلات اشتغال‌زایی، می‌توان گره‌های ایجاد اشتغال در شهرستان را گشود.

احمدی با تاکید بر اینکه باید از طرحهای اشتغالزایی حمایت شود ،یادآور شد: جهت اشتغالزایی و اجرای طرحهای مهم اقتصادی در سطح شهرستان نیاز به جذب سرمایه گذار و کارآفرینی داریم ، تا بتوانیم زمینه ایجاد اشتغال را در سطح شهرستان فراهم نمائیم.

فرماندار نکا افزود : می طلبد که مسئولین ادارات و بانک ها با توان بیشتر حامی ایجاد اشتغال بوده و با احساس مسئولیت در این بخش آن را بعنوان یک تکلیف احساس کنند، اگر مردم احساس کنند مسولان برای رفع بیکاری کمک کار هستند از آن استقبال خواهند کرد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.