شنبه، 05 اسفند 96 ساعت 05:33 ق.ظ / Sat, 2018 February 24
به افق ساری
اذان صبح: 05:11
طلوع خورشید: 06:35
اذان ظهر: 12:11
غروب خورشید: 17:47
اذان مغرب: 18:06

- فرمانداری - پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت روز پزشک

تبلیغات

پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت روز پزشک

تاریخ 01 شهریور 1396 ساعت 08:41:17
منبع: روابط عمومی فرمانداری نکا
کد خبر: 030934
فرماندار نکا، به مناسبت سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا ، روز پزشک را به جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی به خصوص پزشکانی که در نکا خدمت می کنند. تبریک گفتند.
پیام تبریک فرماندار نکا بمناسبت روز پزشک

به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان نکا ، احمدی فرماندار شهرستان نکا، به مناسبت سالروز ولادت دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی جهان اسلام، شیخ الرئیس ابوعلی سینا ، روز پزشک را به جامعه پزشکی تلاشگر ایران اسلامی به خصوص پزشکانی که در نکا خدمت می کنند. تبریک گفتند.

در این پیام آمده است:

ایران اسلامی همواره مهد پرورش بزرگان و دانشمندانی بوده که در راه خدمت به جامعه و انسانیت از هیچ کوششی دریغ نکرده اند بزرگانی که هم در وادی علم و دانش و هم اخلاق و ایثار در جهان بی نظیراند و تمام همت خود را در راه رضای خالق در دست گرفته تا امیدِ دوباره زندگی را به هم نوعان خود ببخشند و با لبخند بیماری سرمست شادی می شوند.

انتخاب روز پزشک به زادروز شیخ الرئیس ابوعلی سینا ، طبیب برجسته و نامدار پیشینه، افتخار بزرگی برای جامعه پزشکی ایران است که جامعه ی پزشکی کشور بر خود می بالد تا با بهرگیری از اندیشه های والای آن اسطوره حکمت و دانش ادامه دهنده این راه باشند.

بی تردید توفیق خدمتگزاری به مردم یکی از بهترین موهبت های الهی است و تلاش برای تأمین سلامت به عنوان بزرگترین موهبت الهی پاداشی عظیم دارد و توشه ای غنی برای آخرت است که نصیب بندگان صالح می شود.

امروزه دولت تدبیر و امید با اجرای موفق طرح سلامت تحسین هر منصفی را بدست آورده ، و هر ایرانی بر خود می بالد که در چنین سرزمینی زندگی می کند که تامین سلامت انسانها از الویت های برنامه های اجرائی دولت مردان قرار داشته و در این راستا مجدانه تلاش می نمایند.

اینجانب یکم شهریور ماه، زاد روز شیخ الرئیس ابوعلی سینا که به شایستگی روز پزشک نامگذاری شده است را به جامعه پزشکی ، صمیمانه تبریک عرض نموده و از خداوند متعال، مزید توفیقات طبیبان و پزشکان گرامی را در راستای خدمت به مردم شهید پرور و جامعه ایران اسلامی مسئلت می نمایم.

والسلام علی من اتبع الهدی

جعفر احمدی – فرماندار شهرستان نک

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.