سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:32 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- شرکت‌ها - پساب تصفیه خانه فاضلاب در بخش کشاورزی استفاده شود

تبلیغات
رئیس مجمع نمایندگان مازندران در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری عنوان کرد:

پساب تصفیه خانه فاضلاب در بخش کشاورزی استفاده شود

تاریخ 09 بهمن 1395 ساعت 12:20:23
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 028385
رئیس مجمع نمایندگان مازندران در بازدید از تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری گفت: پساب تولید شده در این تصفیه خانه را می توان در بخش کشاورزی استفاده نمود.
پساب تصفیه خانه فاضلاب در بخش کشاورزی استفاده شود

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس محمد دامادی در این بازدید با بیان اینکه  فرایند مدول اول تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری به خوبی در حال فعالیت است، افزود: مدول دوم این تصفیه خانه  نیز بر اساس تکنولوژی روز دنیا با پیشرفت قابل قبولی در حال ساخت است.

وی، ضمن قدردانی از تلاشهای صورت گرفته در بهره برداری از مدول اول  و اجرای  مدول دوم این تصفیه خانه تصریح کرد: با توجه به اهمیت جمع آوری و تصفیه فاضلاب در حفظ محیط زیست ، با مسئولان شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در خصوص تسریع در اجرای ساخت و بهره برداری از مدول دوم این تصفیه خانه نشستی برگزار می نمایم.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی، با اشاره به وجود 210پروژه فاضلاب در کشور ادامه داد: برای ساخت این پروژه ها به 18 هزار میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

مدیرعامل آبفاشهری مازندران نیز در این دیدار با بیان اینکه پروژه احداث تصفیه خانه فاضلاب ساری یکی از پروژه های اقتصاد مقاومتی است، گفت: به منظور ارایه خدمات به مردم و با توجه به اهمیت اجرای طرحهای فاضلاب در استان مازندران، تلاش کردیم این پروژه ها متوقف نشود.

مهندس ذاکری، با اشاره به اینکه مدول اول تصفیه خانه فاضلاب  شهر ساری در سال 91 به بهره برداری رسید، افزود: مدول دوم نیز از سال 92 درحال احداث است.

وی، ادامه داد: پساب حاصل از تصفیه فاضلاب در این تصفیه خانه مطابق استانداردهای موجود است که با توجه به  کمبود آب و کاهش ذخائر سفره های آب زیرزمینی، از آن می توان در کشاورزی استفاده نمود.

گفتنی است تصفیه خانه فاضلاب شهر ساری در 4 مدول تعریف شده که مدول اول در حال بهره برداری و مدول دوم با  90 درصد پیشرفت فیزیکی در حال احداث می باشد.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.