سه شنبه، 04 اردیبهشت 97 ساعت 08:37 ب.ظ / Tue, 2018 April 24
به افق ساری
اذان صبح: 03:41
طلوع خورشید: 05:13
اذان ظهر: 11:56
غروب خورشید: 18:40
اذان مغرب: 18:59

- شرکت‌ها - فاز دوم تصفیه خانه اضطراری تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

تبلیغات
مدیرعامل شرکت آبفای کشور در بازدید از تصفیه خانه آب شهرهای گروه الف مازندران اعلام کرد:

فاز دوم تصفیه خانه اضطراری تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

تاریخ 27 خرداد 1394 ساعت 14:52:39
منبع: روابط عمومی آبفای شهری مازندران
کد خبر: 015268
مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه خانه آب درحال احداث شهرهای گروه الف مازندران گفت: فاز دوم تصفیه خانه اضطراری با ظرفیت 300 لیتر در ثانیه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .
فاز دوم تصفیه خانه اضطراری تا پایان امسال به بهره برداری می رسد

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور در بازدید از تصفیه خانه آب درحال احداث شهرهای گروه الف مازندران گفت: فاز دوم تصفیه خانه اضطراری با ظرفیت 300 لیتر در ثانیه تا پایان امسال به بهره برداری می رسد .

به گزارش شرکت آبفاشهری مازندران، مهندس حمیدرضا جانباز با بیان اینکه مدول اول تصفیه خانه اضطراری با آبدهی250 لیتر در ثانیه وارد مدار بهره برداری شد ، افزود: تا زمان بهره برداری از تصفیه خانه اصلی ، با این اقدام بخشی از کمبود آب شرب شهرهای گروه الف رفع  شد.

وی، با اشاره به اینکه طرح تصفیه خانه آب شهرهای گروه الف باتلاش آب منطقه ای مازندران در حال اجراست، تصریح کرد: تلاش می کنیم این طرح با اختصاص اعتبارات موردنیاز ، درموعد مقرر به بهره برداری برسد.

مهندس جانباز، ادامه داد: در فاز اول تصفیه خانه اصلی شهرهای گروه الف 1500 لیتر در ثانیه تامین آب صورت می گیرد که بخش اعظمی از کمبود و افت فشار آب در این شهرها برطرف می شود.

مدیرعامل شرکت مهندسی آب و فاضلاب کشور با اشاره به اینکه بر اساس مساعدتهای وزارت نیرو طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف در دستور کار قرار گرفت، افزود:  امیدواریم با توجه به تعامل خوب مسئولان مازندرانی و مدیران صنعت آب وبرق ،  شاهد بهره برداری از پروژه های مختلف در بخش آب و فاضلاب  باشیم.

وی، افزود: بنا بر دستور وزیر نیرو همزمان با طرح آبرسانی به شهرهای گروه الف، موضوع آبرسانی به روستاهای مسیر در قالب مجتمع های آبرسانی نیز پیش بینی شده است.

مدیرعامل شرکت مهندسی آبفا کشور، ادامه داد: اعتبارات خوبی از محل صندوق توسعه ملی برای آبرسانی به روستاهای مازندران اختصاص می یابد.

نماینده مردم بابل در مجلس شورای اسلامی نیز در این بازدید، احداث تصفیه خانه آب را برای شهرهای گروه الف ضروری دانست و گفت:  به دلیل شرایط جوی و میزان بارندگی در مازندران، بیشتر پروژه های عمرانی در فصل تابستان و بهار انجام می شود که این امر اتمام پروژه ها را زمانبر می سازد.

حسین  نیازآذری ادامه داد: انتظار می رود این تصفیه خانه در زمان پیش بینی شده به بهره برداری برسد.

گفتنی است در این بازدیدها شوندی مشاور مدیرعامل شرکت مهندسی آبفاکشور، مهندس ذاکری مدیرعامل  و معاونان شرکت آبفا شهری، مهندس مجید عبدالهی مدیرعامل آبفار و دکتر یخکشی مدیرعامل شرکت آب منطقه ای مازندران و جمعی ازمسئولان استانی و مدیران شهری حضور داشتند.

Bookmark and Share
نظر شما
پاسخ به:

Your Name Description

Your Email Description

Your Website Description

Your Comment Description

 

Parent Comment Description

وارد نمودن نام و نام خانوادگی، ایمیل و وب‌سایت اختیاری می‌باشد.